Nový ateliér na Žižkově

Nový ateliér na Žižkově

OD 14. 1. 2020 OTEVÍRÁME KURZY V NOVÉM ATELIÉRU NA ŽIŽKOVĚ

Přibyslavská 7, Praha 3 Žižkov, to je adresa našeho nového prostoru, který budujeme s láskou tak, abyste se u nás cítili pohodlně, vítaní a abyste si užívali každý moment práce s barvami i tužkou.

U vchodu vás čeká odpočívací zóna, kde můžete v klidu posedět a počkat na začátek vašeho kurzu, nebo třeba na své ratolesti. K dispozici je vám konvice s vodou, čaj a káva.

Zatímco děti mohou směle řádit v první místnosti nalevo od recepce, dospělákům je určena oddělená místnost v zadní části ateliéru. Okna s výhledem na dvorek zajišťují jak dostatek denního světla, tak skvělou atmosféru domácího prostředí.

Jaké kurzy otvíráme?

Naučte se malovat - Semestrální výtvarné kurzy

Semestrální kurzy

Rádi byste se kresbě či malbě věnovali dlouhodobě? Zapište se do našich semestrálních kurzů vedených akademickými malíři. Lekce jsou vyučovány v malých skupinkách tak, aby se lektoři mohli věnovat každému studentovi individuálně.

Naučte se malovat - Workshopy - Jednodenní výtvarné kurzy

Workshopy

S kreslením teprve začínáte a zatím nevíte, která technika by Vás bavila nejvíce? Vyzkoušejte naše jednodenní kurzy a zjistěte, co je pro Vás to pravé. Najdete u nás kurzy vhodné k relaxaci, i výukové kurzy zaměřené na specifická témata.

Individuální lekce - Naučte se malovat

Individuální lekce

Naučte se malovat v pohodlí Vašeho domova. Individuální lekce jsou určeny všem věkovým kategoriím. Lekce se odehrávají buďto u Vás doma, nebo v ateliérech našich akademických malířů a Vy tak máte možnost nakouknout pod pokličku vzniku ceněných obrazů.

Naučte se malovat - Zkušební lekce

Zkušební lekce

Nevíte, zda je pro Vás kreslení to pravé? Pojďte si ho s námi nezávazně vyzkoušet. Výběr vhodného lektora, techniky i tématu je důležitou součástí rozhodovacího procesu a my Vám rádi budeme stát po boku a pomůžeme objevit všechna zakoutí barevného světa.

Jaký bude rozvrh semestrálních kurzů?

Rozvrh výtvarných kurzů Praha 3 - Naučte se malovat

Co dalšího byste měli vědět?

  • Nové kurzy startují 14. 1. 2020
  • Hlásit se mohou děti, dospělí i senioři
  • Pro seniory nabízíme zvýhodněné ceny
  • Máme souběžné kurzy pro dospělé a pro děti
  • Nabízíme rodinnou slevu 10 %
  • Vždy se pokusíme vyjít vstříc vašim časovým možnostem

Jak se přihlásit?

Napište nám email na info@naucetsemalovat.cz nebo nám zavolejte na telefon +420 777 255 101, naše Monika vám zodpoví všechny dotazy a ráda vám zarezervuje místo v kurzu!

A nebo nám rovnou vyplňte přihláškový formulář! 🙂

Něco navíc?

Sami nemalujete, ale znáte někoho, komu by výtvarný kurz udělal nesmírnou radost? Věnujte mu kurz kreslení pomocí naší dárkové poukázky!

Platnost poukazu je jeden rok, darovat je možné jak konkrétní kurz, tak i určitou částku a na výběr máme ze tří různých barevných provedení, tak neváhejte!

Zpět