12 důvodů proč jít na rande s umělkyní

12 důvodů proč jít na rande s umělkyní

Kreativní? Určitě! Šikovné? Rozhodně! Talentované? Samozřejmě, i když talent sám o sobě nestačí. Co napadne jako první vás, když se řekne umělkyně?

Sepsali jsme pro Vás 12 důvodů, proč jít na rande s umělkyní. Dámy – sdílejte, pánové – zvěte na schůzky.

1. Její kreativita přesahuje plátno

Má hlavu plnou nápadů a kromě toho, že umí namalovat pěkný obrázek, se její kreativita projevuje ve všech oblastech života a v každé činnosti, které se věnuje.

Mimo jiné dostanete třeba super dárek k narozkám nebo vymyslí nějaké skvělé překvápko pro Vaše kamarády a příbuzné. Pokud ho rovnou vlastnoručně nevyrobí.

2. Je nadšená…

Dokáže se opravdově nadchnout a pokud ji něco zaujme, jde do toho naplno. Život vnímá všemi smysly a umí si ho užívat. Stejně tak jako vkládá své srdce do tvorby, dokáže se naplno ponořit do vztahu.

3. … a chytrá!

Umělkyně jsou také intelektuálky. Neustálé vymýšlejí nové náměty, kombinace technik a uvažují, jak svým dílem zaujmout. A to je sakra náročné přemýšlení.

4. Dokáže objevit krásu ve všem kolem

Včetně vás.

5. Nezná nudu

Umělkyně stále baží po nových zážitkách, rády experimentují a mají spoustu zajímavých historek. Milují nové výzvy a mají proměnlivé zájmy, a tak nikdy nevíte, co vás přesně čeká. Na rande s nimi se rozhodně nebudete nudit.

6. Pomůže vám sladit oblečení

Fakt, umělkyni stačí rychlý pohled na Váš šatník a hned budete vědět, co k čemu ladí a co už si opravdu nemáte oblékat. Zelené triko k modrým kraťasům? Co myslíte? Spolu s vyvinutým smyslem pro detail z Vás vykouzlí fešáka pro jakoukoliv příležitost.

7. Budete její inspirací

Kdo by nechtěl mít doma nad krbem pověšený obraz své maličkosti v životní velikosti? Se psem, na koni nebo v rytířské zbroji? To bude super selfíčko na instagram! Pokud se vám obraz nad krb nevejde, stejně se v její tvorbě objevíte, ať už přímo či nepřímo… ale pozor, platí to i v negativních případech. Raději si s umělkyní nezahrávat!

8. Vyhrajete v Activitách

Kdo nakreslí nejlepší obrázek koně v cvalu nebo vymodeluje grilované kuře? S umělkyní v týmu již nikdy nebudete prohrávat ve společenských hrách typu Activity nebo Kufr.

9. Má svůj styl

Individualita je pro ni důležitá a dokáže ji ocenit i u vás. Nebojte se být originální. 

10. Zvládá chaos

Takže jí nebude vadit váš bordel rozházený všude po pokoji.

11. Její rodiče vás budou milovat

Pokud nejste vůbec umělecky založený, nezoufejte, její rodiče ve Vás naopak budou spatřovat klidný přístav, který jejich dcerku postaví zpátky nohama na zem.

12. Zbyde vám čas pro sebe

Minimálně dvakrát do měsíce bude chodit na vernisáž, což Vám dává prostor pro kalby s kámošema. A i kdyby ne, je většina umělkyň i tak časově vytížená, že budete mít dostatek času na svoje vlastní plány. Ale nebojte, pokud se Vám ji podaří opravdu okouzlit, nějaký ten čas pro vás si určitě najde.

Existuje spousta dalších důvodů, proč jsou umělkyně skvělé, ale to už necháme na vás, abyste také měli co objevovat. Máte pocit, že jsme zapomněli na něco zásadního? Napište nám do komentáře.

Zpět