About Us

Art atelier Naučte se malovat is here for everyone who has ever been attracted by the magical world of colours but who had never found the courage or time to enter it and fully devote himself to it. Our mission is to bring a joy of drawing and painting to children as well as adults. We trust that the creative activity does not have any age limits and that anyone at any age can really paint, draw, create and play. We prepare the art lessons always according to your wishes and goals and we enjoy the achieved results together with you. Learn to paint with us.

Why Attend Our Classes?

  • Individual approach to every student
  • Work in small groups
  • Professional team
  • Courses for complete beginners as well as advanced students
  • We teach classic drawing and painting but we are not afraid of experiments
  • We will get you prepared for the admission exams for art schools

Who stands behind?

Naučte se malovat - O nás - Tereza Mašinová

Tereza Mašínová

Terka is the artistic soul of our studio. There is no technique that she would not try or at least not read about. She enjoys creating all kinds of things, and in addition to drawing and painting, she also devotes herself to dancing and tattooing.

Naučte se malovat - O nás - Monika Sekavová

Monika Sekavová

Mona organizes, plans, paints and also applies her experience with teaching pre-school children acquired in the Czech Republic as well as during her two-year stay in the USA. When she's not working at the studio, she discovers the corners of some distant country.

Naučte se malovat - O nás - Lenka Trávníčková

Lenka Trávníčková

Lena loves planning and organizing, and usually does everything with a smile before you even say it. She enjoys marketing and statistics, and balances long hours at the computer with walks around the city.

Feedback

Dobrý den, již na plenéru jsem vyjádřila velkou spokojenost a mohu znovu. Ubytování perfekní a podruhé už najdeme cestu bez zajížďky. Lektoři vynikající. Filipa jsem již znala a Aldin mě moc mile překvapil. V ateliéru působil odměřeně, byla to mylná domněnka. Vlastně není nic k vytknutí i počasí jste objednali výborně a celková poklidná atmosféra byla balzám na nervy a abych nezapomněla, stravování bylo na jedničku s hvězdičkou. Vzhledem k tomu, že mám stále problémy s kompozicí, potřebuji s vámi pobýt i další rok. Takže si tímto zamlouvám místo v příštím roce. Určitě vás budu dále sledovat a doufám, že se brzy uvidíme i na jiném kurzu. Moc zdravím
Jitka Z.
V kouzelném ateliéru pana Aldina byla příjemná atmosféra. Pan Aldin je velice náročný lektor, jeho precizní, perfektní práce na jeho obrazech i ve výuce mně zaujala a ráda bych se zdokonalila a prohloubila znalosti v kresbě a malování. Láká mně vyzkoušet práce se špachtlí. Kurz v Grébovce vedený Terezou byl v nádherném prostředí s úžasným výhledem a počasím. Tereza je velice příjemná a skvělá lektorka. Mějte se fajn, zdravím všechny a těším se na setkání.
Arna V.
Dobrý den, Martin přijímačky udělal a dokonce s významným úspěchem. Mám z toho radost. Moc děkuji za to, že se mohl učit u pana akademického malíře. Myslím, že to Martinovi hodně dalo. Myslím, že by mohl pokračovat dál. Přeji pěkné léto.
Hala M.
Plenér se mi moc líbil, jak pobyt, strava a učitelé. Prostředí bylo velmi přátelské, neměla jsem žádné výhrady.
Blanka B.
Dobrý den, paní Sekavová, lekce skicování se mi moc líbila. Prostředí kavárny je příjemné, myslím, že pro tenhle účel naprosto vyhovující. Terezka byla skvělá, všechno vysvětluje a ukazuje srozumitelně a umí výborně povzbuzovat. V jejím podání vypadá všechno jednoduše. A to mě nejvíc bavilo, ta jednoduchost, přímočarost, že prostě můžu zkusit namalovat cokoliv. Celkově můžu kurz jen chváli a určitě zase ráda přijdu. Ráda bych někdy zkusila malování akrylovými barvami. Teď bych se chtěla přihlásit na kurz kreslení v Botanické zahradě i se synem. Mějte se moc hezky.
Jarmila A.
Kurz ve znamení absolutní pohody, dobré nálady a kuchyně. Strašně moc jsem si to s Vámi užila. Neuvěřitelná pohoda podtržená krásným prostředím a počasím. Perfektní přednášky a vedení štětců. Jak jsem říkala při závěrečném hodnocení, mé očekávání bylo naplněno maximálně, skvěle jsem se odreagovala a odpočinula. Připomněla si dávno zapomenuté a naučila se spoustu nového. Děkuji.
Jana P.
Malování bylo moc příjemné. Milá lektorka, která mne kromě jiného dodala kuráž, abych se malování nebála. Malovat asi nebudu nikdy umět, ale Terezka mne naučila základní věci a také to, že malovat by měl člověk hlavně pro sebe a moc se nekritizovat, když ho to baví... doporučuji a přijdu zase( i s vnučkou)!!
Alena Z.
Skicování v kavárně bylo velice fajn, příjemná atmosféra i prostředí. Lektorka s námi byla velmi trpělivá a ochotně nám vysvětlila to, v čem jsme tápali. Setkání mi dodalo novou chuť do malování.
Ivana M.

And how did you like our courses? Send us your feedback, your remarks and ideas are important to us.
Thanks to your feedback we are able to keep our service at a high level.

Zpět