O nás

Výtvarný ateliér Naučte se malovat je tu pro všechny, které kdy přitahoval magický svět barev, ale nenašli odvahu či čas do něj vstoupit a věnovat se mu naplno. Naším posláním je přinášet radost z kreslení a malování jak dětem, tak i dospělým. Věříme, že tvůrčí činnost nemá žádné věkové hranice a malovat, kreslit, tvořit a hrát si může opravdu každý v každém věku. Výtvarné lekce připravujeme vždy na míru dle Vašich přání a cílů a spolu s Vámi se těšíme z dosažených výsledků. Naučte se malovat s námi.

Začít není nikdy pozdě

Věříme, že změna lektora vám může otevřít úplně nové dveře poznání, a taky, že začít není nikdy pozdě!

Tvoříme v malých skupinkách

Zaměřujeme se na výuku v malých skupinkách, abychom zaručili, že se v našich kurzech budete cítit vítáni a dostane se vám dostatečné pozornosti.

V ateliéru, doma i ve firmě

Snažíme přinášet nové podněty a rozvíjet vás ve vaší tvorbě. A je jedno, jestli právě tvoříte u nás v ateliéru v Praze na Žižkově, nebo u vás doma, či ve firmě.

Děti, dospělí i senioři

Naše kurzy jsou vhodné jak pro děti, tak pro dospělé i seniory. Přizpůsobujeme se tempu, zkušenostem i vašim přáním.

Začátečníci i zkušení

Své si u nás najdou jak úplní začátečníci, tak také zkušení malíři.

Pro znalosti i zábavu

Programy lekcí tvoříme tak, abychom uspokojili ty, kteří prahnou po vědomostech, a zároveň neodradili ty, kteří mají kreslení jako relaxaci.

Kdo za tím stojí?

Naučte se malovat - O nás - Monika Sekavová

Monika Sekavová

Móňa organizuje, plánuje, maluje a také uplatňuje zkušenosti s výukou předškolních dětí nabyté v ČR i během svého dvouletého pobytu v USA. Když se zrovna nevěnuje ateliéru, objevuje zákoutí nějaké vzdálené země.

Naučte se malovat - O nás - Lenka Trávníčková

Lenka Balíková

Léňa miluje plánování a organizování a obvykle vše s úsměvem zařídí ještě dřív, než to stačíte vyslovit. Ráda se věnuje marketingu i statistikám a dlouhé hodiny u počítače vyvažuje procházkami po městě i okolí.

Jsme dvě (ne)obyčejné holky, které se potkaly ve správný čas a rozhodly se spojit síly a vytvořit to nejlepší místo pro malování pro malé i velké.
Doufáme, že se vám u nás bude líbit.

Zpět