O nás

Výtvarný ateliér Naučte se malovat je tu pro všechny, které kdy přitahoval magický svět barev, ale nenašli odvahu či čas do něj vstoupit a věnovat se mu naplno. Naším posláním je přinášet radost z kreslení a malování jak dětem, tak i dospělým. Věříme, že tvůrčí činnost nemá žádné věkové hranice a malovat, kreslit, tvořit a hrát si může opravdu každý v každém věku. Výtvarné lekce připravujeme vždy na míru dle Vašich přání a cílů a spolu s Vámi se těšíme z dosažených výsledků. Naučte se malovat s námi.

Začít není nikdy pozdě

Věříme, že změna lektora vám může otevřít úplně nové dveře poznání, a taky, že začít není nikdy pozdě!

Tvoříme v malých skupinkách

Zaměřujeme se na výuku v malých skupinkách, abychom zaručili, že se v našich kurzech budete cítit vítáni a dostane se vám dostatečné pozornosti.

V ateliéru, doma i ve firmě

Snažíme přinášet nové podněty a rozvíjet vás ve vaší tvorbě. A je jedno, jestli právě tvoříte u nás v ateliéru na Žižkově, nebo u vás doma, či ve firmě.

Děti, dospělí i senioři

Naše kurzy jsou vhodné jak pro děti, tak pro dospělé i seniory. Přizpůsobujeme se tempu, zkušenostem i vašim přáním.

Začátečníci i zkušení

Své si u nás najdou jak úplní začátečníci, tak také zkušení malíři.

Pro znalosti i zábavu

Programy lekcí tvoříme tak, abychom uspokojili ty, kteří prahnou po vědomostech, a zároveň neodradili ty, kteří mají kreslení jako relaxaci.

Kdo za tím stojí?

Naučte se malovat - O nás - Tereza Mašinová

Tereza Mašínová

Terka je uměleckou duší našeho ateliéru. Není technika, kterou by nezkusila, nebo o které by si aspoň nepřečetla. Baví ji tvoření všeho druhu a kromě kreslení a malování se věnuje také tanci a tetování.

Naučte se malovat - O nás - Monika Sekavová

Monika Sekavová

Móňa organizuje, plánuje, maluje a také uplatňuje zkušenosti s výukou předškolních dětí nabyté v ČR i během svého dvouletého pobytu v USA. Když se zrovna nevěnuje ateliéru, objevuje zákoutí nějaké vzdálené země.

Naučte se malovat - O nás - Lenka Trávníčková

Lenka Trávníčková

Léňa miluje plánování a organizování a obvykle vše s úsměvem zařídí ještě dřív, než to stačíte vyslovit. Ráda se věnuje marketingu i statistikám a dlouhé hodiny u počítače vyvažuje procházkami po městě i okolí.

Řekli o nás

Dobrý den, již na plenéru jsem vyjádřila velkou spokojenost a mohu znovu. Ubytování perfektní a podruhé už najdeme cestu bez zajížďky. Lektoři vynikající. Filipa jsem již znala a Aldin mě moc mile překvapil. V ateliéru působil odměřeně, byla to mylná domněnka. Vlastně není nic k vytknutí i počasí jste objednali výborně a celková poklidná atmosféra byla balzám na nervy a abych nezapomněla, stravování bylo na jedničku s hvězdičkou. Vzhledem k tomu, že mám stále problémy s kompozicí, potřebuji s vámi pobýt i další rok. Takže si tímto zamlouvám místo v příštím roce. Určitě vás budu dále sledovat a doufám, že se brzy uvidíme i na jiném kurzu. Moc zdravím
Jitka Z.
V kouzelném ateliéru pana Aldina byla příjemná atmosféra. Pan Aldin je velice náročný lektor, jeho precizní, perfektní práce na jeho obrazech i ve výuce mně zaujala a ráda bych se zdokonalila a prohloubila znalosti v kresbě a malování. Láká mně vyzkoušet práce se špachtlí. Kurz v Grébovce vedený Terezou byl v nádherném prostředí s úžasným výhledem a počasím. Tereza je velice příjemná a skvělá lektorka. Mějte se fajn, zdravím všechny a těším se na setkání.
Arna V.
Dobrý den, Martin přijímačky udělal a dokonce s významným úspěchem. Mám z toho radost. Moc děkuji za to, že se mohl učit u pana akademického malíře. Myslím, že to Martinovi hodně dalo. Myslím, že by mohl pokračovat dál. Přeji pěkné léto.
Hala M.
Plenér se mi moc líbil, jak pobyt, strava a učitelé. Prostředí bylo velmi přátelské, neměla jsem žádné výhrady.
Blanka B.
Dobrý den, paní Sekavová, lekce skicování se mi moc líbila. Prostředí kavárny je příjemné, myslím, že pro tenhle účel naprosto vyhovující. Terezka byla skvělá, všechno vysvětluje a ukazuje srozumitelně a umí výborně povzbuzovat. V jejím podání vypadá všechno jednoduše. A to mě nejvíc bavilo, ta jednoduchost, přímočarost, že prostě můžu zkusit namalovat cokoliv. Celkově můžu kurz jen chváli a určitě zase ráda přijdu. Ráda bych někdy zkusila malování akrylovými barvami. Teď bych se chtěla přihlásit na kurz kreslení v Botanické zahradě i se synem. Mějte se moc hezky.
Jarmila A.
Kurz ve znamení absolutní pohody, dobré nálady a kuchyně. Strašně moc jsem si to s Vámi užila. Neuvěřitelná pohoda podtržená krásným prostředím a počasím. Perfektní přednášky a vedení štětců. Jak jsem říkala při závěrečném hodnocení, mé očekávání bylo naplněno maximálně, skvěle jsem se odreagovala a odpočinula. Připomněla si dávno zapomenuté a naučila se spoustu nového. Děkuji.
Jana P.
Malování bylo moc příjemné. Milá lektorka, která mne kromě jiného dodala kuráž, abych se malování nebála. Malovat asi nebudu nikdy umět, ale Terezka mne naučila základní věci a také to, že malovat by měl člověk hlavně pro sebe a moc se nekritizovat, když ho to baví... doporučuji a přijdu zase( i s vnučkou)!!
Alena Z.
Skicování v kavárně bylo velice fajn, příjemná atmosféra i prostředí. Lektorka s námi byla velmi trpělivá a ochotně nám vysvětlila to, v čem jsme tápali. Setkání mi dodalo novou chuť do malování.
Ivana M.

A jak se líbilo na našich kurzech Vám? Pošlete nám zpětnou vazbu, Vaše postřehy a nápady jsou pro nás důležité.
Díky Vaší zpětné vazbě máme možnost naše služby udržovat na vysoké úrovni.

Zpět