Obchodní podmínky

Uhrazením kurzovného se stáváte studenty výtvarného ateliéru Naučte se malovat a souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE A PŘÍPRAVA NA TALENTOVKY
Individuální lekce a přípravu na talentovky vždy domlouváme na zakládě Vašich a lektorových časových možností.
V případě, že se nemůžete zúčastnit Vaší individuální lekce či přípravy na talentové zkoušky, dejte nám to vědět nejpozději 2 dny předem na email info@nauctesemalovat.cz nebo na telefonní číslo +420 777 255 101. Do 5 dnů od původního domluveného data konání je možnost změny termínu, jinak platba propadá.
 
JEDNODENNÍ KURZY
Jednodenní kurzy mají stanovené pevné termíny konání uvedené na stránkách nauctesemalovat.cz.
V případě, že se nemůžete jednodenního kurzu zúčastnit, dejte nám to vědět nejpozději 1 den předem na email info@nauctesemalovat.cz nebo na telefonní číslo +420 777 255 101, přehlásíme Vás na následující termín.
V případě, že se do kurzu nedostavíte a neozvete se nám do 24 hodin od zahájení kurzu, Vaše platba propadá.
 
VÍCEDENNÍ KURZY
Vícedenní kurzy mají stanovené pevné termíny konání uvedené na stránkách nauctesemalovat.cz. 
V případě, že se nemůžete vícedenního kurzu zúčastnit, dejte nám to vědět co nejdříve, domluvíme se s Vámi na dalším postupu. Uhrazenou částku je možné v plné výši převést na jednodenní kurzy či individuální lekce; nebo je možné ji vrátit na bankovní účet – v tomto případě účtujeme stornopoplatek 750 Kč a zbylou část vracíme na bankovní účet do 30 dnů.  
 
ZKUŠEBNÍ LEKCE
Zkušební lekce mají stanovené pevné termíny konání uvedené na stránkách nauctesemalovat.cz.
Hodnota zkušební lekce je 350 Kč, v případě přihlášení na semestrální kurz po absolvování zkušební lekce je hodnota této lekce odečtena od kurzovného.
V případě, že se nemůžete zkušební lekce zúčastnit, dejte nám to vědět nejpozději 1 den předem na email info@nauctesemalovat.cz nebo na telefonní číslo +420 777 255 101, přehlásíme Vás na následující termín.
V případě, že se na lekci nedostavíte a neozvete se nám do 24 hodin od zahájení lekce, Vaše platba propadá.
 
VOUCHERY
Voucher je platný po dobu na něm vyznačenou. Dobu platnosti je možné prodloužit, maximálně však o jeden kalendářní rok. Hodnotu voucheru lze uplatnit na jakýkoli náš kurz či individuální lekci, není možné ji vyplatit v hotovosti či na účet.
 
ZRUŠENÍ LEKCE ČI KURZU ZE STRANY ATELIÉRU

V případě zrušení kurzu z naší strany vracíme uhrazenou částku v plné výši na bankovní účet do 30 dnů.

BEZPEČNOSTNÍ PRAVIDLA
Dbejte bezpečnostních pravidel, chovejte se tak, abyste sobě ani svým spolužákům nezpůsobili nějaká zranění. Veškeré Vaše činnosti probíhají na Vaši vlastní zodpovědnost.

 

ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

  • údaje vyplněné do přihláškového formuláře (Vaše jméno, email a telefonní číslo) zpracováváme pouze za účelem přihlášení na lekci, neposkytujeme je žádným třetím stranám
  • odesláním přihlášky souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů až do odvolání souhlasu, minimálně však po dobu trvání Vaší lekce
  • informace (Vaše jméno, email, telefonní číslo) vyplněné do přihláškového formuláře uchováváme v interním systému. O přihlášení na lekci Vám vždy dáme vědět potvrzovacím emailem nebo sms
  • na udanou emailovou adresu či skrze sms Vám také před datem konání Vaší lekce pošleme bližší informace
  • během lekcí pořizujeme fotografie, pokud byste si na nich nepřáli být, sdělte nám to prosím předem. Fotky vkládáme na naše sociální sítě (Facebook, Instagram)
  • pokud při vyplnění přihlášky zaškrtnete, že máte zájem o zasílání newsletterů, budeme Vás informovat o našich plánovaných lekcích, přednáškách, či seminářích
  • souhlas se zasíláním newsletterů můžete odvolat kdykoli na emailu info@nauctesemalovat.cz
  • souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat kdykoli prostřednictvím emailu info@nauctesemalovat.cz
  • pro zjištění návštěvnosti na našem webu nauctesemalovat.cz používáme Google Analytics, zjišťujeme však pouze počet návštěvníků, nesbíráme tímto způsobem žádná Vaše osobní data
 
V případě potřeby Vám budeme rádi k dispozici na emailu info@nauctesemalovat.cz nebo na telefonním čísle +420 777 255 101. Vždy se Vám pokusíme vyjít maximálně vstříc. 
 

Obchodní podmínky byly aktualizovány 19. 3. 2019

Zpět