Dárkový poukaz

Hledáte ten pravý dárek pro svého malého kreslíře nebo velkou malířku? Dárkový poukaz na výtvarný kurz jim určitě vykouzlí na tváři úsměv. Darováním kurzu můžete věnovat zážitek, splnit odvěký sen nebo pomoci rozjet novou kariéru. S naší dárkovou poukázkou uděláte radost malým i velkým.

Naučte se malovat - Dárková poukázka 1

Jak to funguje?

Vyberte konkrétní kurz nebo nechte rozhodnutí na obdarovaném

Nejste si jisti, o který kurz by měl obdarovaný zájem? Nevadí, rádi Vám poukaz vystavíme na kurz dle vlastního výběru v jakékoli hodnotě a s obdarovaným poté dohodneme všechny detaily.

Poukaz Vám vystavíme ve formátu PDF a obratem pošleme na email

Sháníte dárek na poslední chvíli? Zavolejte nám na telefonní číslo +420 777 255 101, povězte nám jméno obdarovaného a vybraný kurz a my Vám poukaz obratem doručíme do emailové schránky.

Platnost poukazu je jeden kalendářní rok

Dárkový poukaz je platný po dobu 1 kalendářního roku, přesné datum konce platnosti je na něm vždy vyznačeno. Ve výjimečných případech je možné platnost prodloužit.

Na co můžete poukaz využít?

Mám zájem o vystavení dárkového poukazu

Dárkový poukaz nabízíme ve třech různých barevných provedením, abyste si mohli vybrat, které nejlépe padne obdarovanému a příležitosti, při které poukázku předáváte.

Poukaz odesíláme ve formátu PDF na email obratem. V případě, že byste měli zájem o tištěnou verzi (k dispozici je v základní a zlaté variantě), dejte nám  vědět, domluvíme se na předání. Za zaslání tištěného poukazu na Vaši adresu účtujeme poštovné 100 Kč.

Odesláním formuláře souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Kterou variantu poukazu vám máme vystavit?
Mám zájem o zasílání novinek a aktualit z ateliéru Naučte se malovat
Naučte se malovat - Dárková poukázka 1
Naučte se malovat - Dárková poukázka 3
Zpět