Semestrální kurzy

Naše semestrální kurzy jsou vhodné pro dospělé, seniory, děti i mládež. Přijímáme přihlášky!

Odhoďte zábrany a pojďte se naučit kreslit a malovat s námi. Nabízíme kurzy vedené akademickými malíři. Naše semestrální kurzy trvají 18 týdnů, během kterých se každou lekci věnujeme specifickým technikám. Výuka probíhá v malých skupinkách, u kterých vždy klademe důraz na individuální přístup ke každému z účastníků. Tento přístup nám dává možnost uzpůsobit program kurzů dle přání studentů tak, aby každý našel svou cestu a z hodin odcházel nejen s hezkým obrázkem, ale také s nadšením tvořit dál.

Kurzy pro dospělé a seniory

Kurzy kresby a malby - Naučte se malovat

Kurz kresby a malby

Semestrální kurz pro dospělé a seniory. Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé studenty. Od kresby uhlem až po malbu olejem.

DOSPĚLÍ a SENIOŘI
Naučte se malovat - Portrét a figurální kresba

Kurz portrétu a figury

Jak nakreslit portrét a figuru je ta nejtěžší disciplína! Kreslíme podle živých modelek a modelů. Semestrální kurz je vhodný od 15 let.

DOSPĚLÍ, SENIOŘI a MLÁDEŽ od 15 let
Naučte se malovat - Skicování

Skicování

Dvouhodinový relax v podobě rychlého skicování. Kresba předmětů a lidí kolem nás. Skicovat se dá opravdu všechno. Semestrální kurz pro všechny.

DOSPĚLÍ, SENIOŘI a MLÁDEŽ

Kurzy pro mládež a děti

Naučte se malovat - Kurz kresby a malby pro mládež

Kurz kresby a malby pro mládež

I když to neříkají často nahlas, i puberťáci rádi kreslí! Rozvíjejte jejich talent. Semestrální kurz kresby a malby pro mládež od 12 let.

MLÁDEŽ od 12 let
Naučte se malovat - Příprava na talentovky

Příprava na talentovky

Příprav se na talentovky na SŠ a VŠ s profesionálním vedením a pracuj na svém portfoliu včas. Semestrální kurz vhodný pro všechny, kdo se chystá na uměleckou školu.

pro všechny na přípravu SŠ a VŠ
Kurz dějin umění

Dějiny umění

Cyklus 15 přednášek jdoucích chronologicky dějinami umění. Kurz je vhodný jako příprava na test všeobecného kulturního přehledu u talentových přijímaček na střední a vysoké umělecké školy a jako příprava na studium uměleckých oborů.

pro všechny se zájmem o dějiny umění
Naučte se malovat - Kresba malba pro děti

Kurz kresby a malby pro děti

Kreslení pro princezny i uličníky. Nebojíme se barev na papíře ani na zemi a v létě malujeme i venku! Semestrální kurz kresby a malby pro děti od 6 let.

DĚTI od 6 do 12 let