Příprava na talentové zkoušky na umělecké SŠ a VŠ

Je vaším vysněným povoláním dráha architekta, designéra, grafika či akademického malíře? Nenechte nic náhodě a zahajte přípravu na talentové zkoušky v dostatečném předstihu. Pečlivá příprava na talentovky na SŠ i VŠ trvá obvykle 1-4 semestry a projdete si během ní jak základy kresby a malby, tak techničtější záležitosti jako je perspektiva, stínování, či kresba geometrického zátiší. Součástí přípravy je také pečlivá skladba portfolia dle Vámi vybrané školy, obhájení vlastního výtvarného názoru a úvod do abstraktní malby. Připravujeme na střední umělecké školy a AVU, FAVU, UMPRUM…

Náplň kurzu výuky uzpůsobujeme jednotlivým studentům přímo na míru. Každý pracuje individuálně podle toho na jakou školu se hlásí a jaké práce potřebuje do svého portfólia.

Jak to funguje?

Kolik to stojí?

Rezervujte si místo na celý rok

Proč s námi?

Jak výuka probíhá?

Doporučené výtvarné pomůcky
Na první lekci Vám bude stačit obyčejná tužka či uhel, plastická guma, papírová páska a fixativ. Další pomůcky si můžete pořídit průběžně po konzultaci s lektorem. Pomůcky Vám rádi nachystáme na vaší lekci. Výtvarné pomůcky nejsou zahrnuty v ceně kurzu.

Jak to funguje?

Kolik to stojí?

Rezervujte si místo na celý rok

Doporučené výtvarné pomůcky
Na první lekci Vám bude stačit obyčejná tužka či uhel, plastická guma, papírová páska a fixativ. Další pomůcky si můžete pořídit průběžně po konzultaci s lektorem. Pomůcky Vám rádi nachystáme na vaší lekci. Výtvarné pomůcky nejsou zahrnuty v ceně kurzu.

Proč s námi?

Jak výuka probíhá?

ROZVRH
Příprava na talentové zkoušky SŠ a VŠ

nebo dle časových možností studenta a lektora či zapojení do dalších kurzů dle domluvy

Přijímáme přihlášky do jarního i podzimního semestru!

Pojďte se s námi pustit do přípravy na talentovky!

Skvěle připravili mou dceru na talentové zkoušky. Přijali ji na obě školy, na které se hlásila!
Mariana K.

Něco navíc?

Kurz dějin umění

Dějiny umění

Cyklus 15 přednášek jdoucích chronologicky dějinami umění. Kurz je vhodný jako příprava na test všeobecného kulturního přehledu u talentových přijímaček na střední a vysoké umělecké školy a jako příprava na studium uměleckých oborů.

pro všechny se zájmem o dějiny umění
Naučte se malovat - Kurz kresby a malby pro mládež

Talentovky nanečisto

Pojďte si s námi vyzkoušet, co vše vás může potkat u talentových zkoušek na střední a vysoké umělecké školy. U pravých talentovek vás pak už nezaskočí ani časový limit ani zadání. Vyzkoušíte si, jak se vám pracuje s výtvarnými pomůckami, které si plánujete vzít k talentovkám, načerpáte rady a tipy jak od našich lektorů.

Naučte se malovat - Workshopy - Jednodenní výtvarné kurzy

Workshopy

Chcete si vyzkoušet nějakou techniku, nebo doplnit své portfólio? Vyberte si z našich workhopů ten, který se Vám hodí! Ve všech workshopech lze kreslit zátiší libovolnou technikou. Nebojte se s námi poradit.

Naučte se malovat - Letní kurzy

Letní kurzy

Trávit léto v České republice může být zábava! Vyberte si techniku a pojďte s námi malovat. Letní kurzy mají 8 lekcí, můžete se ale přihlásit jen na některé termíny. Vhodné pro dospělé, seniory a mládež od 12 let. Vhodné i jako příprava na talentovky!

Individuální lekce - Naučte se malovat

Individuální lekce

Hledáte výuku, kde se bude lektor věnovat jen Vám? Nevyhovují Vám časy či pravidelná výuka? Individuální lekce jsou ideální volbou! Vyučujeme jak děti, tak i dospělé. Náplň lekcí je tvořena podle Vašeho přání, malujeme, kreslíme i připravujeme na přijímačky.

Kreslení v Letenských sadech - Naučte se malovat

Příměstské tábory

Máme otevřeno celé prázdniny 9:00–16:00. Vhodné i jako příprava na talentovky na SŠ. Pro děti a mládež od 6 -17 let. Užijte si léto s námi a naučte se malovat.

Kniha Vidím to, ale neumím to namalovat vznikla na základě podnětů studentů jako doplněk ke kurzům kresby a malby. Věnuje se základům kresby uhlem, probírá perspektivní zákonitosti a vede až k malbě krajiny a portrétu.

V knize vysvětlujeme základní problémy, upozorňujeme na časté chyby, kterých se při kresbě studenti dopouštějí, a lekce doplňujeme vybranými citáty známých malířů.

Ke knize nabízíme také video-přednášky: Teorie barvy a Krajina.

Video-přednáška

Video-přednáška Aldina Popaji "Teorie barvy": 200 Kč; 30 min odborného výkladu

Video-přednáška

Video-přednáška Aldina Popaji "Krajina": 200 Kč; 30 min odborného výkladu