Rozlučka se svobodou

Hledáte netradiční program na Vaši rozlučku se svobodou? Připravíme pro vás kreativní zábavu, která nadchne i ty, kteří nikdy nedrželi štětec v ruce. Vyberte si z naší nabídky, nebo nám dejte vědět Vaši ideu, fantazii se meze nekladou a naším cílem je, aby byla Vaše rozlučka se svobodou nezapomenutelná.

Jak to funguje?

Co nabízíme?

Pojďte se s námi pustit do malování!

Dobrý den, chci moc poděkovat za skvělý zážitek u vás v ateliéru, všechny jsme si to moc užily.
Adéla B.

Praktické informace

Naučte se malovat - Figurální kresba

Kresba aktu se sklenkou vína

Nejoblíbenější program jak pro pánskou, tak i dámskou „poslední jízdu za svobodna“. Jedinečná příležitost vyzkoušet si kresbu dle živého modelu pod vedením zkušeného lektora. Kreativní prostředí ateliéru, uvolněná atmosféra, víno či malé občerstvení a ladné křivky modelky se stanou nezapomenutelným zážitkem pro všechny.

Doporučená doba workshopu: 2–3 hodiny

Naučte se malovat - Abstraktní malba

Malování akrylem na malířská plátna

Odreagujte se a namalujte originální obrazy. Lze malovat na jedno společné plátno velký obraz, nebo každý může namalovat obraz svůj vlastní. Také můžete malovat na několik pláten, které pak spojíme do jednoho velkého obrazu. Vznikne tak krásný dárek pro novomanžele.

Doporučená délka workshopu: 2–4 hodin

Naučte se malovat - Vzdělávání zaměstnanců - Skicování

Kresba v přírodě s piknikem

Zahajte svou rozlučku se svobodou při společném posezení v parku s výtvarným programem. Máme pro Vás připravené různé kreslící hry, které Vás pobaví a u kterých se uvolníte. Společné kreslení a piknik se tak stane příjemnou vzpomínkou a navnadí Vás na zbytek dne.

Doporučená doba workshopu: 2–3 hodiny

Zpět