Recenze účastníků kurzů

Moc si vážíme vaší zpětné vazby na naše kurzy. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a vážíme si všech vašich nápadů či tipů pro zlepšení našich kurzů a výuky. Díky vaší zpětné vazbě tak máme možnost naše služby udržovat na vysoké úrovni.

Řekli o nás

Dobrý večer, paní Sekavová, co se týče mé půlky praxe u vás, moc Vám děkuji, že jsem si ji mohla udělat ve vašem ateliéru. Proč bych tohle místo doporučovala ostatním je, že se mi moc líbí individuální přístup, že se vyhovuje přáním klientům a také, že lektor, v mém případě Tomáš, umění rozumí jak teoreticky tak i prakticky. Hlavně co se týče dávání rad začátečníkům. Nevím jestli mi rozumíte, ale v mnoha případech se učitelům umění nerozumí z důvodu, že mluví v uměleckých termínech. Tady se mi líbí, že se dospělí mohou jak něco přiučit, tak se nechat i volně inspirovat a Tomáš je jen usměrňuje. A velice uvolněná atmosféra. Ještě jednou Vám velice děkuji.
Hana P.
(studentka KarlovyUniverzity obor Výtvarná výchova na pedagogické fakultě)
Moc děkuji za video i fotky, opravdu ráda vzpomínám na „Malování v Krkonoších“. Ale krom toho vzpomínání i lehce pokračuji v kreslení a malování. K letošním zářijovým narozeninám jsem si přála jen malířské propriety, takže už jsem po této stránce plně vybavená, ještě najít víc času. Ještě jednou děkuji za mimořádně intenzivní a obohacující kurz v příjemné atmosféře. Přeji mnoho zdaru ve Vaší skvělé práci a doufejme příští rok na shledanou.
Hanka Č.
Dobrý den, již na plenéru jsem vyjádřila velkou spokojenost a mohu znovu. Ubytování perfektní a podruhé už najdeme cestu bez zajížďky. Lektoři vynikající. Filipa jsem již znala a Aldin mě moc mile překvapil. V ateliéru působil odměřeně, byla to mylná domněnka. Vlastně není nic k vytknutí i počasí jste objednali výborně a celková poklidná atmosféra byla balzám na nervy a abych nezapomněla, stravování bylo na jedničku s hvězdičkou. Vzhledem k tomu, že mám stále problémy s kompozicí, potřebuji s vámi pobýt i další rok. Takže si tímto zamlouvám místo v příštím roce. Určitě vás budu dále sledovat a doufám, že se brzy uvidíme i na jiném kurzu. Moc zdravím
Jitka Z.
V kouzelném ateliéru pana Aldina byla příjemná atmosféra. Pan Aldin je velice náročný lektor, jeho precizní, perfektní práce na jeho obrazech i ve výuce mně zaujala a ráda bych se zdokonalila a prohloubila znalosti v kresbě a malování. Láká mně vyzkoušet práce se špachtlí. Kurz v Grébovce vedený Terezou byl v nádherném prostředí s úžasným výhledem a počasím. Tereza je velice příjemná a skvělá lektorka. Mějte se fajn, zdravím všechny a těším se na setkání.
Arna V.
Dobrý den, Martin přijímačky udělal a dokonce s významným úspěchem. Mám z toho radost. Moc děkuji za to, že se mohl učit u pana akademického malíře. Myslím, že to Martinovi hodně dalo. Myslím, že by mohl pokračovat dál. Přeji pěkné léto.
Hala M.
Milá Lenko, děkuji za fotografie z kurzu i za odkazy s ukázkou technik. Kurz byl velmi užitečný, zvlášť pro mě coby začátečníka. Dostalo se mi spousty informací, bez kterých začít kreslit nelze, nebo lze, ale asi špatně. A kurz byl těmito informacemi příjemně zaplněný, bylo jich opravdu užitěčně hodně. Navíc jsme měli možnost kreslit v krásné a inspirativní krajině. A také bylo o nás velmi hezky pečováno, díky tomu jsme se mohli bezstarostně věnovat malování:). Děkuji Vám a přeji vám všem hodně úspěšných kurzů. Věřím, že se na nějakém dalším uvidíme, mějte se hezky, Eva
Eva K.
Dobrý den, paní Sekavová, lekce skicování se mi moc líbila. Prostředí kavárny je příjemné, myslím, že pro tenhle účel naprosto vyhovující. Terezka byla skvělá, všechno vysvětluje a ukazuje srozumitelně a umí výborně povzbuzovat. V jejím podání vypadá všechno jednoduše. A to mě nejvíc bavilo, ta jednoduchost, přímočarost, že prostě můžu zkusit namalovat cokoliv. Celkově můžu kurz jen chváli a určitě zase ráda přijdu. Ráda bych někdy zkusila malování akrylovými barvami. Teď bych se chtěla přihlásit na kurz kreslení v Botanické zahradě i se synem. Mějte se moc hezky.
Jarmila A.
Kurz ve znamení absolutní pohody, dobré nálady a kuchyně. Strašně moc jsem si to s Vámi užila. Neuvěřitelná pohoda podtržená krásným prostředím a počasím. Perfektní přednášky a vedení štětců. Jak jsem říkala při závěrečném hodnocení, mé očekávání bylo naplněno maximálně, skvěle jsem se odreagovala a odpočinula. Připomněla si dávno zapomenuté a naučila se spoustu nového. Děkuji.
Jana P.
Malování bylo moc příjemné. Milá lektorka, která mne kromě jiného dodala kuráž, abych se malování nebála. Malovat asi nebudu nikdy umět, ale Terezka mne naučila základní věci a také to, že malovat by měl člověk hlavně pro sebe a moc se nekritizovat, když ho to baví... doporučuji a přijdu zase( i s vnučkou)!!
Alena Z.
Skicování v kavárně bylo velice fajn, příjemná atmosféra i prostředí. Lektorka s námi byla velmi trpělivá a ochotně nám vysvětlila to, v čem jsme tápali. Setkání mi dodalo novou chuť do malování.
Ivana M.
Plenér se mi moc líbil, jak pobyt, strava a učitelé. Prostředí bylo velmi přátelské, neměla jsem žádné výhrady.
Blanka B.
Skvěle připravili mou dceru na talentové zkoušky. Přijali ji na obě školy, na které se hlásila!
Mariana K.
Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za perfektní výuku, jejíž výsledek předčil má očekávání. Jsem přesvědčena, že to bylo především díky odbornému a empatickému vedení panem Aldinem Popajou.
Barbara J.
Prostředí plenéru v Krkonoších bylo krásné a útulné. Milá společnost a výborná kuchyně.
Iva H.
Ahojky děvčata, zdravím z podhůří Orlických hor a moc děkuji za fotky. Jelikož jsem na kurzu byla poprvé, nemám s čím srovnávat, ale já byla nadšená a žila jsem z toho ještě několik dní. Jídlo výborné, chalupa skvělá, cítila jsem se jako doma a super parta. Máte to skvěle zmáknuté, jo a abych nezapomněla na Aldina, skvělý lektor. Pozdravujte ho. Děkuji za vše a doufám, že okolnosti mě dovolí se s vámi ještě vidět.
Olina N.

A jak se líbilo na našich kurzech Vám? Pošlete nám zpětnou vazbu, Vaše postřehy a nápady jsou pro nás důležité.
Díky Vaší zpětné vazbě máme možnost naše služby udržovat na vysoké úrovni.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Je něco, na čem bychom měli zapracovat, nebo naopak něco, za co byste nás chtěli pochválit?