Kreslení v pražských uličkách

Kurz kreslení v pražských uličkách je to pravé pro všechny dobrodruhy s dětskou duší. Milujete procházky v ulicích staré Prahy? Pojďte s námi objevit jejich kouzlo zase z jiné perspektivy! Stačí si vzít skicák a uhel a ostatní už nechte na nás. Povíme si o perspektivě, stínování, měření i jak na správný výběr námětu. Ukážeme si tipy a triky, jak správně nakreslit budovy, ulici či panorama Prahy.

Zachytíme známá pražská místa a budovy a užijeme si příjemný čas ve společnosti profesionálního malíře. Kreslení je koncipováno tak, abychom se dozvěděli něco málo z historie navštíveného místa a měli dostatek času na kreslení a malování. Se začátečníky projdeme základy kresby, s pokročilými se vrhneme do světa barev. Výuka je sestavena tak, abyste strávili příjemný čas plný zábavy i učení.

Máme pro Vás připravená krásná zákoutí: Klasický pohled na hrad s Karlovým mostem, nebo naopak ne tak všední pohled na most a Karlovy lázně. A také Národní divadlo, které budeme kreslit z příjemného prostředí Střeleckého ostrova.

Jak to funguje?

Jaká známá pražská místa si budu moci nakreslit?

Jak to funguje?

Jaká známá pražská místa si budu moci nakreslit?

ROZVRH – KRESLENÍ V PRAŽSKÝCH ULIČKÁCH

Pojďte se s námi pustit do malování!

Přijímáme i platby poukázkami Sodexo Flexi Pass, Bonus Pass, Fokus Pass a Dárkový Pass a platby kartou Sodexo Flexi Pass CARD.

Praktické informace

Co potřebuji s sebou?

Pro začátečníky doporučujeme:

  • přírodní uhelplastická guma, suché pastelyfixative
  • skicák A4, případně A5, nebo větší papíry a podložku na kreslení (např. desky), které si budete moci dát na stojan
  • může se Vám hodit polštářek či deka na sezení, pití, svačina a pokrývka hlavy v případě slunečného počasí

Pokročilí malíři si mohou vzít:

  • malířské plátno (cca 40 x 60 cm), stětcenádobu na vodu, paletu
  • akrylové, akvarelové či olejové barvy

Něco navíc?

Láká Vás kreslení v pražských uličkách, ale Prahu už máte okoukanou? Vydejte se s námi na výtvarný výlet!

Naše země nabízí spoustu krásných zákoutí jak v historických centrech měst, tak ve vesničkách i v přírodě. Vezměte tužku, skicák, akrylové či akvarelové barvy a vydejte se s námi za malířským dobrodružstvím.

Zpět