Teambuilding

Rádi byste své zaměstnance stmelili a motivovali k ještě lepším výkonům? Pojďte s námi rozvíjet kreativitu a nabijte tak svůj tým novou energií. Vyberte si téma či techniku, která je vám blízká, nebo nám napište své představy a my pro vás vytvoříme teambuilding na klíč.

Jak to funguje?

Vyberte si z našich kreativních činností

Pojďte se s námi pustit do malování!

Praktické informace

Naučte se malovat - Teambuilding - Malování společného obrazu

Malování společného obrazu

Pojďte si namalovat společný velkoformátový (1,5 x 2 m) obraz. Rozdělte si role, spolupracujte, užívejte si společně strávený čas. Výsledné dílo pak může zkrášlit společnou zasedací místnost nebo kancelář.

Doporučená doba workshopu: 3–5 hodin

Naučte se malovat - Abstraktní malba

Abstraktní malba na plátno

Nechte se pohltit barvami a zažít malířskou svobodu, kterou jsme měli jako děti. V abstraktní malbě nejsou téměř žádná pravidla a rádi vás podpoříme v jakémkoli experimentování!

Doporučená délka workshopu: 2–5 hodin

Naučte se malovat - Figurální kresba

Figurální kresba dle živého modelu

Že je kresba lidského těla náročná? Je, ale my známe fígle, které vám pomohou se s ní poprat! Vemte tužku nebo uhel a pojďte se s námi naučit, jak správně nakreslit postavu. Kreslíme podle živých modelů. 

Doporučená doba workshopu: 2–3 hodiny

Naučte se malovat - Malování kávou

Malování kávou

Máte rádi malbu vodovkami? Pak vás malování kávou přímo nadchne! Malujeme na tužší akvarelové papíry, abyste si mohli malby doma snadno zarámovat.

Doporučená doba workshopu: 1,5–3 hodiny

Naučte se malovat - Malování na hedvábí

Malování na hedvábí či hrnečky

Máte nejradši umění, které se dá reálně používat? Pojďte si s námi vytvořit originální šátek nebo hrníček! Povíme vám i jak o ně poté pečovat, aby vám vydržely krásné.

Doporučená doba workshopu: 1,5–3 hodin

Zpět