Teambuilding

Rádi byste své zaměstnance stmelili a motivovali k ještě lepším výkonům? Nebo byste u nich chtěli podpořit kreativitu, naučit je něco nového, či je třeba odměnili za jejich dobré výsledky? Vzdělávání zaměstnanců a jejich kreativní rozvoj hrají významnou roli pro vývoj, perspektivitu i prosperitu každé firmy. Pojďte s námi rozvíjet kreativitu a nabijte tak svůj tým novou energií. Vyberte si téma či techniku, která je vám blízká, nebo nám napište své představy a my pro vás vytvoříme teambuilding na klíč.

Jak to funguje?

Vyberte si z našich kreativních činností

Pojďte se s námi pustit do malování!

Vyberte si z našeho programu:

6B87A0EC-25EC-46B8-94D0-01C5154F9E6A

Malování akrylem na malířská plátna

Odreagujte se a namalujte originální obrazy. Vybrat si lze hned z několika různých variant. Lze malovat na jedno společné plátno velký obraz, nebo každý může namalovat obraz svůj vlastní. Můžeme malovat dle předlohy, nebo podle fantazie. Také můžete malovat na několik pláten, které pak spojíme do jednoho velkého obrazu. Vznikne tak originální obraz do společné místnosti či kanceláře. A pokud máte odvahu, můžeme malovat na plátno formou hry, nechte se překvapit a nechte se unést barevnými tahy.

Doporučená délka workshopu: 2–4 hodin

Naučte se malovat - Jak míchat barvy

Jak míchat barvy

Ze školy si možná pamatujete, že kombinace žluté a červené tvoří oranžovou, ale jak je to s komplementárními barvami? Jak vybrat barvy, aby k sobě ladily, a jak ve vztahu k barvám funguje náš mozek? Pojďte s námi objevit barevný svět.

Doporučená doba workshopu: 2 až 5 hodin (dle zvoleného programu)

Naučte se malovat - Vzdělávání zaměstnanců - Skicování

Skicování

Jsou součástí vaší práce rychlé skici, které vám pomáhají zachytit myšlenky, scény nebo dispozice? Prohlubte své dovednosti a naučte se s námi zachytit vše podstatné v pár tazích.

Doporučená délka workshopu: 2 hodiny

Kresba uhlem

Základy kresby

Lineární kresba, stínování a lehké základy perspektivy, to vše a ještě víc vás čeká v kurzu základů kresby. Tyto znalosti se budou hodit nejen architektům, designerům či grafikům.

Doporučená doba workshopu: 2 hodiny

Malování kávou nebo tuší, lavírování

Máte rádi malbu vodovkami? Pak vás malování kávou přímo nadchne! Malujeme na tužší akvarelové papíry, abyste si mohli malby doma snadno zarámovat.

Doporučená doba workshopu: 2 hodiny

Naučte se malovat - Malování na hedvábí

Malování na hedvábí či hrnečky

Máte nejradši umění, které se dá reálně používat? Pojďte si s námi vytvořit originální šátek nebo hrníček! Povíme vám i jak o ně poté pečovat, aby vám vydržely krásné.

Doporučená doba workshopu: 1,5–2 hodin

Naučte se malovat - Vzdělávání zaměstnanců - Základy perspektivy

Základy perspektivy

Perspektiva je součástí našeho každodenního života, aniž bychom si to vůbec uvědomovali. Ovládněte základy a posuňte své kresebné návrhy na nový level. Zaměříme se na horizont, úběžníky, linie v prostoru i perspektivní zkratky.

Doporučená doba workshopu: 2 hodiny

Nechte se inspirovat workshopy

Nauctesemalovat_Kresba uhlem

Kresba uhlem

Jak zvládnout základy kresby? Jak správně změřit proporce objektu, nakreslit světlo a stíny a vystihnout objem a materiál? To vše a mnohem více se dozvíte na tomto kurzu. Kurz je vhodný pro začátečníky i pro nesmělé studenty, kteří se bojí začít kreslit.

Frieren1

Jak kreslit mangu

Toužíte si vytvořit vlastní mangu? Chtěli jste si někdy vyzkoušet navrhnout anime postavu, ale nevíte, kde začít? Přijďte na náš workshop kresby mangy, na kterém si můžete vyzkoušet různé techniky a získat základní znalosti anatomie, kompozice, proporcí manga postav a mnoho dalšího!

Nauctesemalovat_Jak_nakreslit_portret_1

Jak nakreslit portrét

Kurz Jak nakreslit portrét je tu pro všechny, kteří by se rádi naučili, jak při kresbě postupovat, aby si byl člověk opravdu podobný. Jak daleko jsou od sebe oči, kam umístit uši, jak nakreslit vlasy? S námi už nebudete tápat! Kreslíme podle živých modelek.

Nauctesemalovat_Jak_kreslit_pastelem_1

Jak kreslit pastelem

Jak kreslit pastelem je kurz pro všechny, kteří rádi zkouší nové techniky. Pastel se dá míchat, rozmazávat, roztírat a tím vznikají příjemné přechody barev. I pomocí pastelu můžete namalovat realistický obaz stejně dobře jako třeba olejovými barvami.

Naučte se malovat - Jak namalovat krajinu

Jak namalovat krajinu

Kurz Jak namalovat krajinu, vám objasní všechny otázky, které jste kdy měli k malbě polí, luk či výhledů do krajiny. Malujeme podle předlohy či vlastní donesené fotografie. Kurz je určen jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé studenty.

Naučte se malovat - Víkendové malování

Víkendové malování

Nejoblíbenější víkendový plnér v Krkonoších! Pojďte s námi utéct mezi barvy a zjistit, která technika vás chytne za srdce. Ať už se s námi vydáte do krkonošských kopců, zůstanete v ateliéru v Praze, či nás vezmete na své oblíbené místo, víme, že si Víkendové malování skvěle užijete.

Naučte se malovat - Malování v Krkonoších

Malování v Krkonoších

Láká Vás malování v Krkonoších? Pojďte se s námi vydat do krásné krkonošské přírody a nechte se vést našim empatickým lektorem. Čtyři dny aktivního odpočinku v přírodě vás nabijí novou energií. Přes den se věnujeme kresbě a malbě, večery věnujeme povídání u grilu a vína. Klidné malování pro začátečníky i pokročilé malíře.

Kreslení v Letenských sadech - Naučte se malovat

Kreslení v parku

Pojďte s námi ven a užijte si kreslení v parku. Stačí si vzít skicák, tužku, uhel, nebo třeba fixy a začít. Povíme si, jak nakreslit třeba stromy, květiny, keře, přírodu kolem nás. Kreslení venku Vás nabije energií, odpočinete si a naučíte se, jak na perspektivu a stínování. Ať jste úplní začátečníci, nebo již kreslit umíte, připojte se k nám!

Výtvarný výlet Chlum

Výtvarný výlet

Česká republika nabízí spoustu možností k objevování krásných zákoutí nejen v přírodě, ale i historických centrech měst a vesniček. Vydejte se s námi za malířským dobrodružstvím. Chlum u Srbska nabízí dechberoucí výhledy jak na lom Na Chlumu, tak na řeku Berounku. Výlet je vhodný pro všechny, kteří mají rádi monumentální krajiny a relax v přírodě.

Kreslení v pražských uličkách - Naučte se malovat

Kreslení v pražských uličkách

Milujete procházky v ulicích staré Prahy? Pojďte s námi objevit jejich kouzlo zase z jiné perspektivy! Stačí si vzít skicák a uhel a ostatní už nechte na nás. Povíme si o perspektivě, stínování, měření i jak na správný výběr námětu. Ukážeme si tipy a triky, jak správně nakreslit budovy, ulici či panorama Prahy.