Online výuka a konzultace

Online kurzy, neboli online výuka se stává nepostradatelnou součástí dnešní doby. 

Nabízíme odborné konzultace vašich obrazů a kreseb. Nevíte, jestli jsou Vaše obrazy dobré? Děláte někde chybu a nevíte stále kde? Pošlete nám vaše vyfocené obrazy a my Vám poradíme. Budete mít tak zpětnou vazbu od zkušeného malíře. Dozvíte se kde děláte chyby a co vám naopak krásně jde. 

Dále nabízíme individuální online kurzy pro mládež a dospělé, kteří se připravují na zkoušky či talentovky. Program lekcí je uzpůsoben dle požadavků studenta. Online výuka se může týkat přípravy portfolia, zadávání konkrétních úkolů či odborných konzultací vašich prací a skic. Individuální online výuka může být jak jednorázová, tak i dlouhodobá. Ideálně však jako doplňková ke klasické výuce v našem ateliéru.

Náplň kurzu výuky uzpůsobujeme přáním a cílům jednotlivých studentů, naším mottem je individuální přístup ke každému našemu žákovi.

Jak to funguje?

Co všechno zvládneme online?

Pojďte se s námi pustit do malování!

Jak probíhá konzultace obrazů?

Zašlete nám na e-mail obrazy a skicy které chcete zkonzultovat. Náš lektor – akademický malíř, si je prohlédne a sepíše odborný „posudek“ k vašim pracím. Rady, pochvaly a komentáře Vám poté pošleme na e-mail.

Můžete přijít i na odbornou konzultaci osobně do ateliéru. Je to mnohem lepší nejen pro Vás, ale i pro lektora k posouzení reálných prací na živo. Cena je stejná a dozvíte se více informací.

Jak probíhá online výuka?

Nejdříve po Vás budeme chtít vědět, čeho by se online výuka měla týkat, a jaké jsou Vaše časové možnosti. Podle toho se bude odvíjet program lekce či další postupy.

Pokud se připravujete na zkoušky či máte portfolio ke konzultaci, doporučujeme přijít na první lekci osobně. Online výuka je vedená formou zadávání úkolů a je vhodné se domluvit s lektorem na konkrétním postupu a programu. Online výuka není stejná jako prezenční, které se stále nic nevyrovná.

Něco navíc?

Individuální lekce - Naučte se malovat

Individuální lekce

Samostatná výuka pro všechny, kterým vyhovuje individuální přístup a náplň kurzu přesně na míru.

Učebnice

Kniha je určena pro všechny, kteří se chtějí seznámit se základními kresebnými a malířskými metodami. Aldin Popaja /120 stran; 380 Kč

Video-přednáška

Video-přednáška Aldina Popaji "Teorie barvy": 200 Kč; 30 min odborného výkladu

Video-přednáška

Video-přednáška Aldina Popaji "Krajina": 200 Kč; 30 min odborného výkladu