Online výuka a konzultace

Online kurzy, neboli online výuka se stává nepostradatelnou součástí dnešní doby. 

Nabízíme odborné konzultace vašich obrazů a kreseb. Nevíte, jestli jsou Vaše obrazy dobré? Děláte někde chybu a nevíte stále kde? Pošlete nám vaše vyfocené obrazy a my Vám poradíme. Budete mít tak zpětnou vazbu od zkušeného malíře. Dozvíte se kde děláte chyby a co vám naopak krásně jde. 

Dále nabízíme individuální online kurzy pro mládež a dospělé, kteří se připravují na zkoušky či talentovky. Program lekcí je uzpůsoben dle požadavků studenta. Online výuka se může týkat přípravy portfolia, zadávání konkrétních úkolů či odborných konzultací vašich prací a skic. Individuální online výuka může být jak jednorázová, tak i dlouhodobá nebo i doplňková ke klasické výuce v našem ateliéru. 

Náplň online kurzů uzpůsobujeme přáním a cílům jednotlivých studentů, naším mottem je individuální přístup ke každému našemu žákovi. 

Jak to funguje?

Proč s námi?

TERMÍN INDIVIDUÁLNÍ ONLINE VÝUKY

dle Vašich a našich časových možností​

Pojďte se s námi pustit do malování!

Přijímáme i platby poukázkami Sodexo Flexi Pass, Bonus Pass, Fokus Pass a Dárkový Pass a platby kartou Sodexo Flexi Pass CARD.

Praktické informace

Co všechno zvládneme online?

Jak probíhá konzultace obrazů?

Zašlete nám na e-mail obrazy a skicy které chcete zkonzultovat. Náš lektor – akademický malíř, si je prohlédne a sepíše odborný „posudek“ k vašim pracím. Rady, pochvaly a komentáře Vám poté pošleme na e-mail.

Můžete přijít i na odbornou konzultaci osobně do ateliéru.

Jak probíhá online výuka?

Nejdříve po Vás budeme chtít vědět, čeho by se online výuka měla týkat, a jaké jsou Vaše časové možnosti. Podle toho se bude odvíjet program lekce či další postupy.

Pokud se připravujete na zkoušky či máte portfolio ke konzultaci, doporučujeme přijít na první lekci osobně. Online výuka je vedená formou zadávání úkolů a je vhodné se domluvit s lektorem na konkrétním postupu a programu. 

Něco navíc?

Individuální lekce

Preferujete individuální výuku ale osobní přístup? Domluvte si individuální lekce v našem ateliéru. 
Naše individuální lekce jsou určeny jak pro děti, tak pro dospělé či seniory. Nikdy není pozdě začít s malováním a my Vám rádi budeme průvodci cestou barev.

Zpět