Obraz na zakázku

Rádi byste si nechali namalovat originální obraz, který by se Vám líbil? Našli jste na internetu obrázek, který by jako malba skvěle vypadal ve vašem obývacím pokoji? Hledáte originální obraz, kterým byste si zútulnili kancelář? Nechte si namalovat obraz na zakázku.

Obraz malovaný dle vašich představ a přání je originálním dárkem pro rodinu i blízké a může být skvělou vzpomínkou.

Nezáleží, zda toužíte po rozměrné olejomalbě nebo byste si jen rádi nechali nakreslit tužkou malou kresbu, každé zakázce věnujeme potřebnou péči. Pečlivě vybíráme, který z malířů se malbě bude věnovat na základě jeho vlastní tvorby, zkušeností i zvolené techniky. Konzultujeme s vámi vaše očekávání, poradíme Vám s volbou formátu a techniky a ladíme detaily tak, abyste byli stoprocentně spokojení. Naším cílem je radost z díla jak na straně malíře, tak především na straně zákazníka.

Vašim přáním budeme rádi naslouchat na telefonu +420 777 255 101 a podklady pro malbu si rádi prohlédneme na email info@nauctesemalovat.cz.

Co si u nás můžete nechat namalovat?

Cokoli vám bude dělat radost!
Malujeme podle fotografií, podle kopií obrazů či předloh Vašeho výběru. Možná jsou i abstraktní témata dle Vaší fantazie a malujeme také na zeď.

Jaké techniky nabízíme?

Ať už máte jasnou představu, nebo byste si rádi nechali poradit, všechny obrazy s vámi pečlivě zkonzultujeme a poradíme nejlepší variantu.

Pojďte si nechat namalovat obraz na zakázku!

Ukázky obrazů na zakázku

« z 2 »

Praktické informace

Jak mám postupovat?

Napište nám co nejvíce detailů:

  • O jaký obraz se bude jednat?
    Bude to obraz malovaný dle fotografie, kopie obrazu slavného mistra, nebo abstrakce, která zkrášlí Vaši kancelář?
  • Jakou techniku preferujete?
    Rádi byste tužku, akrylové barvy, olej, či dáte na naše doporučení, co by bylo vzhledem k vybranému tématu nejlepší?
  • Jaký rozměr obrazu požadujete?
    Důležité je, kde obraz bude viset. Vybírejte proto takový formát, který se Vám vejde na zeď.
  • Jaký je Váš rozpočet a kdy byste obraz měli rádi hotový?


Všechny tyto informace nám pomohou určit, který z malířů se bude malbě či kresbě Vašeho obrazu věnovat, a také Vám dle nich připravíme cenovou nabídku přímo na míru.

Jak dlouho trvá malování obrazu?

Většinou 2–8 týdnů. Záleží na náročnosti daného tématu a technice, kterou vyberete. Záleží také na vytíženosti daného malíře.

Olejomalba trvá někdy i déle a je potřeba počítat také se schnutím obrazu. Nenechávejte tedy váš obraz na zakázku na poslední chvíli.

Kolik stojí obraz na zakázku?

Cena záleží na zvolené technice, velikosti formátu obrazu a především na volbě malíře. Spolupracujeme jak se studenty výtvarné akademie, tak s profesionálními akademickými malíři, jejichž díla v čase stoupají na ceně.

Máte omezený rozpočet?

Nevadí, povězte nám svou představu a společně vybereme vhodný formát, techniku a malíře, který váš obraz nejlépe ztvární.