Jak kreslit pastelem

Kurz Jak kreslit pastelem je určen pro všechny, kteří mají rádi kreslení, ale zároveň si chtějí užít nekonečnou škálu barev a odstínů.

Kresba pastelem je velice působivá technika, kterou zvládnou i úplní začátečníci. Naučíme se základy měření, povíme si o perspektivě i stínování a ukážeme si, jak obraz zafixovat, aby barvy zůstaly dlouho krásné. Kreslíme suchým pastelem, který se dá snadno rozmazávat a také míchat, čímž vznikají krásné přechody barev. Ať už máte rádi abstraktní či realistické obrazy, pastel je přesně to pravé; realistický obraz jím nakreslíte stejně dobře jako třeba olejovými barvami.

Kreslíme na papíry podle živého zátiší, nebo podle předlohy. Výsledný obraz si poté můžete zapaspartovat či zarámovat a vystavit na zeď.

Jak to funguje?

Proč právě k nám?

Jak to funguje?

Proč právě k nám?

ROZVRH – JAK KRESLIT PASTELEM

Pojďte se s námi pustit do kreslení!

Praktické informace

Co se na kurzu dozvíme?

Další informace

Kreslit budeme podle atraktivně postaveného zátiší, nebo podle předlohy. Hotový obraz si poté s radostí pověsíte na zeď.

Pokud se připravujete na talentovky a chcete kresbu založit do svého portfólia, postavíme Vám zátiší na míru.

Co se na kurzu dozvíme?

Další informace

Kreslit budeme podle atraktivně postaveného zátiší, nebo podle předlohy. Hotový obraz si poté s radostí pověsíte na zeď.

Pokud se připravujete na talentovky a chcete kresbu založit do svého portfólia, postavíme Vám zátiší na míru.

Něco navíc?

Naučte se malovat - Semestrální výtvarné kurzy

Semestrální kurzy

Rádi byste se kresbě či malbě věnovali dlouhodobě? Zapište se do našich semestrálních kurzů vedených akademickými malíři. Lekce jsou vyučovány v malých skupinkách tak, aby se lektoři mohli věnovat každému studentovi individuálně.

Nauctesemalovat_Kresba uhlem

Kresba uhlem

Jak zvládnout základy kresby? Jak správně změřit proporce objektu, nakreslit světlo a stíny a vystihnout objem a materiál? To vše a mnohem více se dozvíte na tomto kurzu. Kurz je vhodný pro začátečníky i pro nesmělé studenty, kteří se bojí začít kreslit.

Naučte se malovat - Jak míchat barvy

Jak míchat barvy

Naprosto nejlepší a jedinečný kurz, kterým by měl projít každý, kdo se chce naučit malovat. Kurz Jak míchat barvy si užijí nejen ti, kteří se perou se správnou barevností svých obrazů, ale i ti, kteří se s barevnou škálou potkávají dennodenně v rámci své grafické nebo designerské práce.

Frieren1

Jak kreslit mangu

Toužíte si vytvořit vlastní mangu? Chtěli jste si někdy vyzkoušet navrhnout anime postavu, ale nevíte, kde začít? Přijďte na náš workshop kresby mangy, na kterém si můžete vyzkoušet různé techniky a získat základní znalosti anatomie, kompozice, proporcí manga postav a mnoho dalšího!

Naučte se malovat - Malování v přírodě

Malování v přírodě

Slunce, klid, vůně barev, vítr ševelící po listí... Pojďte s námi objevit krásu malování v plenéru. Lákají Vás pražské uličky, parky, nebo se s námi vydáte do Krkonošských kopců či na výtvarný výlet? Vezměte své barvy ven. Jednodenní i vícedenní malování nejen krajiny.