Pronájem ateliéru

Hledáte prostor k pronájmu pro konání vašeho vlastního workshopu či akce, nebo byste rádi uspořádali výtvarnou narozeninovou oslavu ve vlastní režii a nechcete se bát barev ukápnutých na zem? Ateliér Naučte se malovat je přesně tím pravým místem!

Pronajměte si náš ateliér na pár hodin, či na celý víkend. K dispozici Vám jsou 2 výukové místnosti spolu s odpočinkovým místem s pohovkou, káva a čaj k dispozici zdarma.

Prostory jsou vhodné i na jiné akce, jako je třeba teambuilding, přednáška, či beseda. Můžeme Vám také zapůjčit projektor. 

Jak to funguje?

Co nabízíme?

Pojďte se s námi pustit do malování!

Praktické informace

Na jaké akce jsou prostory vhodné?

Jaké jsou možnosti pronájmu?

Hledáte inspiraci?

Naučte se malovat - Narozeninová oslava

Věnujte ten nejlepší narozeninový dárek – narozeninovou oslavu s výtvarným programem! Vyberte si oblíbenou techniku, nechte si od nás připravit vše na klíč a vaše oslava se stane nezapomenutelným zážitkem. Připravujeme oslavy jak pro děti, tak pro dospělé, neváhejte se s námi domluvit na vaší vlastní představě. Naším cílem je nadšený oslavenec a spokojení hosté.

Naučte se malovat - Figurální kresba

Nejoblíbenější program jak pro pánskou, tak i dámskou „poslední jízdu za svobodna“. Jedinečná příležitost vyzkoušet si kresbu dle živého modelu pod vedením zkušeného lektora. Kreativní prostředí ateliéru, uvolněná atmosféra, víno či malé občerstvení a ladné křivky modelky se stanou nezapomenutelným zážitkem pro všechny.

Naučte se malovat - Abstraktní malba

Stmelte svůj tým kreativní zábavou. Můžeme malovat na jedno společné plátno velký obraz, nebo každý může namalovat obraz svůj vlastní. Tvořit se dá také na několik malých plátýnek, které pak spojíme do jednoho velkého obrazu. Vznikne tak originální dílo.

Zpět