Pronájem ateliéru

Hledáte prostor k pronájmu pro konání vašeho vlastního workshopu či akce, nebo byste rádi uspořádali výtvarnou narozeninovou oslavu ve vlastní režii a nechcete se bát barev ukápnutých na zem? Nabízíme pronájem našeho ateliéru! Ateliér Naučte se malovat je přesně tím pravým místem pro Váš kurz či jiné tvoření!

Pronajměte si náš ateliér na pár hodin, či na celý víkend. K dispozici Vám jsou 2 výukové místnosti spolu s odpočinkovým místem s pohovkou, káva a čaj je k dispozici zdarma. Prostory jsou vhodné i na jiné akce, jako je třeba teambuilding, přednáška, či beseda. Můžeme Vám také zapůjčit projektor. 

Jak to funguje?

Co nabízíme?

Co mohu očekávat?

Na jaké akce je ateliér vhodný?

Pojďte se s námi pustit do malování!

S čím Vám můžeme pomoci?

Eventy - Kreativní program - eambuilding

Teambuilding

Dobře fungující tým je základem každé společnosti. Stmelte ten svůj kreativní činností. Můžeme malovat na plátna, kreslit dle živých modelů či malovat na hedvábí. Program vždy připravujeme každé skupině na míru.

Kreativní program - Rozlučka se svobodou

Rozlučka se svobodou

Chystáte rozlučku se svobodou pro svou kamarádku nebo svého přítele? Buďte originální! Objednejte si náš výtvarný kreativní program a dopřejte svým přátelům den s nezapomenutelným zážitkem.

Kreativní program - Malování na obličej

Malování na obličej

Co potěší děti na párty více než barvičky, kterými si můžou pomalovat obličej? Uděláme z Vašich nejmenších princezny, draky i Spidermany. Pracujeme s kvalitními atestovanými barvami. Malování na obličej je hezké zpestření i pro dospělé.

Narozeninové oslavy - Naučte se malovat

Narozeninová oslava

Jak nejlépe oslavit narozeniny malého kreativce? Přece malováním! Malování na plátna, hrníčky, nebo hedvábí?... Fantazii se meze nekladou. Čas najdeme i na předání dárků a dort. A barvy doma na podlaze již řešit nemusíte.