Eventy – Kreativní program na Vaše akce

Hledáte ten pravý zábavný program na Váš firemní večírek? Plánujete teambuilding se svými kolegy či zaměstnanci? Připravujete narozeninovou oslavu pro malé či velké? Rádi přiložíme ruku k dílu a pomůžeme Vám vytvořit kreativní program, na který budete s láskou vzpomínat. Našimi lektory jsou akademičtí malíři, studenti výtvarné akademie a výtvarní pedagogové, všichni připraveni vyvinout maximální úsilí, aby Vaše akce byla prostě perfektní.

Máte jasnou představu, jak by měl váš program vypadat, nebo naopak váháte nad správným pojetím? Napište nám na email info@nauctesemalovat.cz nebo zavolejte na +420 777 255 101, určitě spolu najdeme řešení!

Eventy - Kreativní program - eambuilding

Teambuilding

Dobře fungující tým je základem každé společnosti. Stmelte ten svůj kreativní činností. Můžeme malovat na plátna, kreslit dle živých modelů či malovat na hedvábí. Program vždy připravujeme každé skupině na míru.

Kreativní program - Rozlučka se svobodou

Rozlučka se svobodou

Chystáte rozlučku se svobodou pro svou kamarádku nebo svého přítele? Buďte originální! Objednejte si náš výtvarný kreativní program a dopřejte svým přátelům den s nezapomenutelným zážitkem.

Kreativní program - Malování na obličej

Malování na obličej

Co potěší děti na párty více než barvičky, kterými si můžou pomalovat obličej? Uděláme z Vašich nejmenších princezny, draky i Spidermany. Pracujeme s kvalitními atestovanými barvami. Malování na obličej je hezké zpestření i pro dospělé.

Narozeninové oslavy - Naučte se malovat

Narozeninová oslava

Jak nejlépe oslavit narozeniny malého kreativce? Přece malováním! Malování na plátna, hrníčky, nebo hedvábí?... Fantazii se meze nekladou. Čas najdeme i na předání dárků a dort. A barvy doma na podlaze již řešit nemusíte.