Workshopy

Pojďte se s námi ponořit do světa barev, odhoďte zábrany a objevte bezbřehou touhu tvořit, kterou jsme měli jako děti. Kreslení a malování je vhodné úplně pro všechny. Nikdy není pozdě na to začít a my jsme tu právě od toho, abychom Vám byli průvodci tam, kde zatím možná tápete.

Nauctesemalovat_Kresba uhlem

Kresba uhlem

Jak zvládnout základy kresby? Jak správně změřit proporce objektu, nakreslit světlo a stíny a vystihnout objem a materiál? To vše a mnohem více se dozvíte na tomto kurzu. Kurz je vhodný pro začátečníky i pro nesmělé studenty, kteří se bojí začít kreslit.

Nauctesemalovat_Jak_nakreslit_portret_1

Jak nakreslit portrét

Kurz Jak nakreslit portrét je tu pro všechny, kteří by se rádi naučili, jak při kresbě postupovat, aby si byl člověk opravdu podobný. Jak daleko jsou od sebe oči, kam umístit uši, jak nakreslit vlasy? S námi už nebudete tápat! Kreslíme podle živých modelek.

Nauctesemalovat_Jak_kreslit_pastelem_1

Jak kreslit pastelem

Jak kreslit pastelem je kurz pro všechny, kteří rádi zkouší nové techniky. Pastel se dá míchat, rozmazávat, roztírat a tím vznikají příjemné přechody barev. I pomocí pastelu můžete namalovat realistický obaz stejně dobře jako třeba olejovými barvami.

Naučte se malovat - Jak namalovat krajinu

Jak namalovat krajinu

Kurz Jak namalovat krajinu, vám objasní všechny otázky, které jste kdy měli k malbě polí, luk či výhledů do krajiny. Malujeme podle předlohy či vlastní donesené fotografie. Kurz je určen jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé studenty.

Naučte se malovat - Jak míchat barvy

Jak míchat barvy

Naprosto nejlepší a jedinečný kurz, kterým by měl projít každý, kdo se chce naučit malovat. Kurz Jak míchat barvy si užijí nejen ti, kteří se perou se správnou barevností svých obrazů, ale i ti, kteří se s barevnou škálou potkávají dennodenně v rámci své grafické nebo designerské práce.

Frieren1

Jak kreslit mangu

Toužíte si vytvořit vlastní mangu? Chtěli jste si někdy vyzkoušet navrhnout anime postavu, ale nevíte, kde začít? Přijďte na náš workshop kresby mangy, na kterém si můžete vyzkoušet různé techniky a získat základní znalosti anatomie, kompozice, proporcí manga postav a mnoho dalšího!

Naučte se malovat - Domalujte svůj starý obraz

Domalujte svůj starý obraz

Rozmalovali jste obraz, ale nevíte, jak dál? Přijďte k nám, poradíme vám, jak dílo dokončit! Workshop Domalujte svůj starý obraz je stvořen pro všechny, kteří mají doma schované dílo, které ne a ne dokončit. Pojďte obraz domalovat s námi, poradíme vám jak s technikou, tak s tématem!

Aldin Popaja Jak kreslit a malovat

Jak kreslit a malovat

Proč je při malbě zásadní výběr barev? Může i začátečník, namalovat dobrý obraz? Přednášky Jak kreslit a malovat pokládají nepostradatelný teoretický základ pro pochopení postupů kresby a malby a upozorňují na časté chyby, kterých se začínající malíři dopouštějí.

Zkoušeli jste někdy malovat venku?

Naučte se malovat - Víkendové malování

Víkendové malování

Nejoblíbenější víkendový plnér v Krkonoších! Pojďte s námi utéct mezi barvy a zjistit, která technika vás chytne za srdce. Ať už se s námi vydáte do krkonošských kopců, zůstanete v ateliéru v Praze, či nás vezmete na své oblíbené místo, víme, že si Víkendové malování skvěle užijete.

Naučte se malovat - Malování v Krkonoších

Malování v Krkonoších

Láká Vás malování v Krkonoších? Pojďte se s námi vydat do krásné krkonošské přírody a nechte se vést našim empatickým lektorem. Čtyři dny aktivního odpočinku v přírodě vás nabijí novou energií. Přes den se věnujeme kresbě a malbě, večery věnujeme povídání u grilu a vína. Klidné malování pro začátečníky i pokročilé malíře.

Kreslení v Letenských sadech - Naučte se malovat

Kreslení v parku

Pojďte s námi ven a užijte si kreslení v parku. Stačí si vzít skicák, tužku, uhel, nebo třeba fixy a začít. Povíme si, jak nakreslit třeba stromy, květiny, keře, přírodu kolem nás. Kreslení venku Vás nabije energií, odpočinete si a naučíte se, jak na perspektivu a stínování. Ať jste úplní začátečníci, nebo již kreslit umíte, připojte se k nám!

Výtvarný výlet Chlum

Výtvarný výlet

Česká republika nabízí spoustu možností k objevování krásných zákoutí nejen v přírodě, ale i historických centrech měst a vesniček. Vydejte se s námi za malířským dobrodružstvím. Chlum u Srbska nabízí dechberoucí výhledy jak na lom Na Chlumu, tak na řeku Berounku. Výlet je vhodný pro všechny, kteří mají rádi monumentální krajiny a relax v přírodě.

Kreslení v pražských uličkách - Naučte se malovat

Kreslení v pražských uličkách

Milujete procházky v ulicích staré Prahy? Pojďte s námi objevit jejich kouzlo zase z jiné perspektivy! Stačí si vzít skicák a uhel a ostatní už nechte na nás. Povíme si o perspektivě, stínování, měření i jak na správný výběr námětu. Ukážeme si tipy a triky, jak správně nakreslit budovy, ulici či panorama Prahy.