Workshopy

Pojďte se s námi ponořit do světa barev, odhoďte zábrany a objevte bezbřehou touhu tvořit, kterou jste měli jako děti. Kreslení a malování je vhodné úplně pro všechny. Nikdy není pozdě na to začít a my jsme tu právě od toho, abychom Vám byli průvodci tam, kde zatím možná tápete.

Jednodenní kurzy jsou vhodné pro úplné začátečníky, kteří zatím nemají s kreslením ani namalováním žádné zkušenosti a teprve se rozhlížejí, která technika by je mohla bavit. Ideální je vybrat si kurz, který Vás zaujme, a prostě jej zkusit =) Naši empatičtí lektoři Vás budou podporovat a nasměrovávat tak, abyste z kurzu odnesli nejen hezký obrázek, ale hlavně chuť tvořit i v budoucnu.

Na své si přijdou také zkušení malíři, tvoříme v malých skupinkách a tak mají lektoři vždy čas věnovat se každému zvlášť. Rádi byste zkonzultovali nějaké své dílo, nebo se zdokonalili v nějaké konkrétní technice? Směle do toho! Dejte nám své cíle vědět předem, rádi Vám vyjdeme vstříc.

Workshopy pro dospělé

Naše jednodenní kurzy jsou vhodné pro mládež od 16 let, dospělé a seniory.

Naučte se malovat - Skicování

Skicování

Pojďte se s námi odreagovat po dlouhém dni v práci a strávit příjemný večer kreativním tvořením. Naše usměvavá lektorka Terka nás provede základy kresby a ukáže nám, jak je skicování báječné.

Naučte se malovat - grafika

Grafika

V našich grafických workshopech si můžete vyzkoušet grafické techniky jako tisk z výšky (linoryt, dřevoryt) a tisk z hloubky (suchá jehla, lept, akvatinta, mezzotinta, čárový lept + akvatinta) či monotyp. Klademe důraz na individuální přístup a rozvoj studenta.

Naučte se malovat - Arna Vazačová

Tvoření s Arnou

Rádi tvoříte nebo vás baví rukodělné práce? V našich jednodenních kurzech si můžete vyrobit například originální šperk z kůže či korálků, udrhat si sisálovou tašku, tvořit mandaly z krajek, nebo si vyrobit přáníčka či jmenovky. Vyrobte originální dárek pro sebe či své blízké.

Zpět