Workshopy

Pojďte se s námi ponořit do světa barev, odhoďte zábrany a objevte bezbřehou touhu tvořit, kterou jsme měli jako děti. Kreslení a malování je vhodné úplně pro všechny. Nikdy není pozdě na to začít a my jsme tu právě od toho, abychom Vám byli průvodci tam, kde zatím možná tápete.

Naučte se malovat - Skicování

Skicování

Pojďte se s námi odreagovat po dlouhém dni v práci a strávit příjemný večer kreativním tvořením. Naše usměvavá lektorka nás provede základy kresby a ukáže nám, jak je skicování báječné. Z lekce si kromě hotových děl odnesete i radost tvořit dál!

Naučte se malovat - Kresba uhlem

Kresba uhlem

Jak zvládnout základy kresby? Jak správně změřit proporce objektu, nakreslit světlo a stíny a vystihnout objem a materiál? To vše a mnohem více se dozvíte na kurzu Kresby uhlem. Kurz je vhodný pro začátečníky i pro nesmělé studenty, kteří se bojí začít kreslit.

Naučte se malovat - Jak kreslit pastelem

Jak kreslit pastelem

Jak kreslit pastelem je kurz pro všechny, kteří rádi zkouší nové techniky. Pastel se dá míchat, rozmazávat, roztírat a tím vznikají příjemné přechody barev. I pomocí pastelu můžete namalovat realistický obaz stejně dobře jako třeba olejovými barvami.

Naučte se malovat - Jak namalovat krajinu

Jak namalovat krajinu

Kurz Jak namalovat krajinu, vám objasní všechny otázky, které jste kdy měli k malbě polí, luk či výhledů do krajiny. Malujeme podle předlohy či vlastní donesené fotografie. Kurz je určen jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé studenty.

Naučte se malovat - Jak nakreslit portrét

Jak nakreslit portrét

Kurz Jak nakreslit portrét je tu pro všechny, kteří by se rádi naučili, jak při kresbě postupovat, aby si byl člověk opravdu podobný. Jak daleko jsou od sebe oči, kam umístit uši, jak nakreslit vlasy? S námi už nebudete tápat!

Naučte se malovat - Jak míchat barvy

Jak míchat barvy

Kurz Jak míchat barvy si užijí nejen ti, kteří se perou se správnou barevností svých obrazů, ale i ti, kteří se s barevnou škálou potkávají dennodenně v rámci své grafické nebo designerské práce.

Naučte se malovat - Tvoření s Arnou

Tvoření s Arnou

Rádi tvoříte nebo vás baví rukodělné práce? V našich jednodenních kurzech si můžete vyrobit například originální šperk z kůže či korálků, udrhat si sisálovou tašku, tvořit mandaly z krajek, nebo si vyrobit přáníčka či jmenovky.

Naučte se malovat - Malování na plátno

Tvoření s dětmi

Tvoření s dětmi to jsou jednodenní workshopy určené pro děti od 6ti let, zaměřené na různorodé výtvarné techniky. Malujeme nejen na plátna, ale také na hrníčky, trička nebo vodní hladinu. Ať už máte doma malého malíře či malou malířku, naše kurzy si užije každý!

Naučte se malovat - Grafika

Grafika

Akvatinta, mezotinta, suchá jehla, lept... vyberte si techniku, kterou máte rádi, nebo si nechte poradit zkušeným grafikem. V útulném ateliéru v Buštěhradě vám tisky půjdou krásně od ruky!

Naučte se malovat - Víkendové malování

Víkendové malování

Pojďte s námi utéct mezi barvy a zjistit, která technika vás chytne za srdce. Ať už se s námi vydáte do krkonošských kopců, zůstanete v ateliéru v Praze, či nás vezmete na své oblíbené místo, víme, že si Víkendové malování skvěle užijete.

Jednodenní kurzy jsou vhodné pro úplné začátečníky, kteří zatím nemají s kreslením ani namalováním žádné zkušenosti a teprve se rozhlížejí, která technika by je mohla bavit. Ideální je vybrat si kurz, který Vás zaujme, a prostě jej zkusit. Naši empatičtí lektoři Vás budou podporovat a nasměrovávat tak, abyste z kurzu odnesli nejen hezký obrázek, ale hlavně chuť tvořit i v budoucnu.

Na své si přijdou také zkušení malíři, tvoříme v malých skupinkách a tak mají lektoři vždy čas věnovat se každému zvlášť. Rádi byste zkonzultovali nějaké své dílo, nebo se zdokonalili v nějaké konkrétní technice? Směle do toho! Dejte nám své cíle vědět předem, rádi Vám vyjdeme vstříc.

Zpět