Workshopy

Pojďte se s námi ponořit do světa barev, odhoďte zábrany a objevte bezbřehou touhu tvořit, kterou jsme měli jako děti. Kreslení a malování je vhodné úplně pro všechny. Nikdy není pozdě na to začít a my jsme tu právě od toho, abychom Vám byli průvodci tam, kde zatím možná tápete.

Naučte se malovat - Domalujte svůj starý obraz

Domalujte svůj starý obraz

Workshop Domalujte svůj starý obraz je stvořen pro všechny, kteří mají doma schované dílo, které ne a ne dokončit. Pojďte obraz domalovat s námi, poradíme vám jak s technikou, tak s tématem!

Nauctesemalovat_Kresba uhlem

Kresba uhlem

Jak zvládnout základy kresby? Jak správně změřit proporce objektu, nakreslit světlo a stíny a vystihnout objem a materiál? To vše a mnohem více se dozvíte na kurzu Kresby uhlem. Kurz je vhodný pro začátečníky i pro nesmělé studenty, kteří se bojí začít kreslit.

Naučte se malovat - Jak namalovat krajinu

Jak namalovat krajinu

Kurz Jak namalovat krajinu, vám objasní všechny otázky, které jste kdy měli k malbě polí, luk či výhledů do krajiny. Malujeme podle předlohy či vlastní donesené fotografie. Kurz je určen jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé studenty.

Nauctesemalovat_Jak_kreslit_pastelem_1

Jak kreslit pastelem

Jak kreslit pastelem je kurz pro všechny, kteří rádi zkouší nové techniky. Pastel se dá míchat, rozmazávat, roztírat a tím vznikají příjemné přechody barev. I pomocí pastelu můžete namalovat realistický obaz stejně dobře jako třeba olejovými barvami.

Nauctesemalovat_Jak_nakreslit_portret_1

Jak nakreslit portrét

Kurz Jak nakreslit portrét je tu pro všechny, kteří by se rádi naučili, jak při kresbě postupovat, aby si byl člověk opravdu podobný. Jak daleko jsou od sebe oči, kam umístit uši, jak nakreslit vlasy? S námi už nebudete tápat!

Naučte se malovat - Jak míchat barvy

Jak míchat barvy

Kurz Jak míchat barvy si užijí nejen ti, kteří se perou se správnou barevností svých obrazů, ale i ti, kteří se s barevnou škálou potkávají dennodenně v rámci své grafické nebo designerské práce.

Naučte se malovat - Skicování

Skicování

Pojďte se s námi odreagovat po dlouhém dni v práci a strávit příjemný večer kreativním tvořením. Náš lektor nás provede základy kresby a ukáže nám, jak je skicování báječné. Z lekce si kromě hotových děl odnesete i radost tvořit dál!

Naučte se malovat - Víkendové malování

Víkendové malování

Pojďte s námi utéct mezi barvy a zjistit, která technika vás chytne za srdce. Ať už se s námi vydáte do krkonošských kopců, zůstanete v ateliéru v Praze, či nás vezmete na své oblíbené místo, víme, že si Víkendové malování skvěle užijete.

Naučte se malovat - Malování na plátno

Tvoření s dětmi

Tvoření s dětmi to jsou jednodenní workshopy určené pro děti od 6ti let, zaměřené na různorodé výtvarné techniky. Malujeme nejen na plátna, ale také na hrníčky, trička nebo vodní hladinu. Ať už máte doma malého malíře či malou malířku, naše kurzy si užije každý!

Aldin Popaja Jak kreslit a malovat

Jak kreslit a malovat

Proč je při malbě zásadní výběr barev? Může i začátečník, namalovat dobrý obraz? Přednášky Jak kreslit a malovat pokládají nepostradatelný teoretický základ pro pochopení postupů kresby a malby a upozorňují na časté chyby, kterých se začínající malíři dopouštějí.

Jednodenní kurzy jsou vhodné pro úplné začátečníky, kteří zatím nemají s kreslením ani namalováním žádné zkušenosti a teprve se rozhlížejí, která technika by je mohla bavit. Ideální je vybrat si kurz, který Vás zaujme, a prostě jej zkusit. Naši empatičtí lektoři Vás budou podporovat a nasměrovávat tak, abyste z kurzu odnesli nejen hezký obrázek, ale hlavně chuť tvořit i v budoucnu.

Na své si přijdou také zkušení malíři, tvoříme v malých skupinkách a tak mají lektoři vždy čas věnovat se každému zvlášť. Rádi byste zkonzultovali nějaké své dílo, nebo se zdokonalili v nějaké konkrétní technice? Směle do toho! Dejte nám své cíle vědět předem, rádi Vám vyjdeme vstříc.

Zpět