Kurzy

Lákají Vás kurzy kreslení a malování, ale dáváte přednost individuální výuce před velkými skupinkami? Nebo již malujete, ale rádi byste svou tvorbu zkonzultovali s odborníkem? Plánujete se hlásit na uměleckou školu a potřebovali byste poradit s přípravou portfólia? Tak to jste u nás správně! Nabízíme individuální lekce kresby, malby i přípravy na talentové zkoušky v ateliérech akademických malířů či u Vás doma.

Od 1. října 2019 startujeme výuku semestrálních kurzů pro dospělé i mládež. Neváhejte se přihlásit na emailu info@nauctesemalovat či na telefonu +420 777 255 101.

Naučte se malovat - Semestrální kurzy

Semestrální kurzy

Rádi byste se kresbě či malbě věnovali dlouhodobě? Zapište se do našich semestrálních kurzů vedených akademickými malíři. Lekce jsou vyučovány v malých skupinkách tak, aby se lektoři mohli věnovat každému studentovi individuálně.

Naučte se malovat - workshopy

Workshopy

S kreslením teprve začínáte a zatím nevíte, která technika by Vás bavila nejvíce? Vyzkoušejte naše jednodenní kurzy a zjistěte, co je pro Vás to pravé. Najdete u nás kurzy vhodné k relaxaci, i výukové kurzy zaměřené na specifická témata.

Individuální lekce - Naučte se malovat

Individuální lekce

Naučte se malovat v pohodlí Vašeho domova. Nechte se vést zkušenými lektory a pronikněte s námi do uměleckého světa. Individuální lekce jsou určeny všem věkovým kategoriím. Lekce se odehrávají buďto u Vás doma, nebo v ateliérech našich akademických malířů a Vy tak máte možnost nakouknout pod pokličku vzniku ceněných obrazů.

Naučte se malovat - Zkušební lekce

Zkušební lekce

Nevíte, zda je pro Vás kreslení to pravé? Pojďte si ho s námi nezávazně vyzkoušet. Výběr vhodného lektora, techniky i tématu je důležitou součástí rozhodovacího procesu a my Vám rádi budeme stát po boku a pomůžeme objevit všechna zakoutí barevného světa.

Zpět