Výtvarné kurzy

Lákají Vás kurzy kreslení a malování, ale dáváte přednost individuální výuce před velkými skupinkami? Tak to jste u nás správně! Nabízíme semestrální kurzy, individuální lekce kresby a malby i přípravu na talentové zkoušky pod vedením profesionálních malířů.

Vybírat můžete z dlouhodobých kurzů trvajících 18 týdnů, jednodenních kurzů zaměřených na specifická témata, či čistě individuálních lekcí, během kterých je výuka tvořena na míru přesně vašim požadavkům.

Přihlášky na kurzy přijímáme na telefonu +420 777 255 101 nebo na emailu info@nauctesemalovat.cz.

Naučte se malovat - Semestrální výtvarné kurzy

Semestrální kurzy

Rádi byste se kresbě či malbě věnovali dlouhodobě? Zapište se do našich semestrálních kurzů vedených akademickými malíři. Lekce jsou vyučovány v malých skupinkách tak, aby se lektoři mohli věnovat každému studentovi individuálně.

Naučte se malovat - Workshopy - Jednodenní výtvarné kurzy

Workshopy

S kreslením teprve začínáte a zatím nevíte, která technika by Vás bavila nejvíce? Vyzkoušejte naše jednodenní kurzy a zjistěte, co je pro Vás to pravé. Najdete u nás kurzy vhodné k relaxaci, i výukové kurzy zaměřené na specifická témata.

Naučte se malovat - Příměstský tábor

Příměstský tábor

Přemýšlíte, jak zabavit děti přes léto? Náš příměstský tábor je ta pravá volba pro všechny, kteří rádi kreslí, malují a tvoří! Program připravujeme pečlivě tak, aby se děti bavily a zároveň si odnesly cenné zkušenosti, které využijí při dalším malování. Tak vzhůru do světa kreslení!

Individuální lekce - Naučte se malovat

Individuální lekce

Hledáte výuku, kde se bude lektor věnovat jen Vám? Nevyhovují Vám časy či pravidelná výuka? Individuální lekce jsou ideální volbou! Vyučujeme jak děti, tak i dospělé. Náplň lekcí je tvořena podle Vašeho přání, malujeme, kreslíme i připravujeme na přijímačky.

Naučte se malovat - Zkušební lekce

Zkušební lekce

Nevíte, zda je pro Vás kreslení to pravé? Pojďte si ho s námi nezávazně vyzkoušet. Výběr vhodného lektora, techniky i tématu je důležitou součástí rozhodovacího procesu a my Vám rádi budeme stát po boku a pomůžeme objevit všechna zakoutí barevného světa.

Již malujete, ale rádi byste svou tvorbu zkonzultovali s odborníkem? Plánujete se hlásit na uměleckou školu a potřebovali byste poradit s přípravou portfólia?
Neváhejte se nám ozvat, rádi Vám domluvíme konzultaci s našimi lektory.

Zpět