Výtvarné kurzy

Lákají Vás kurzy kreslení a malování, ale dáváte přednost individuální výuce před velkými skupinkami? Tak to jste u nás správně! Nabízíme semestrální kurzy, individuální lekce kresby a malby i přípravu na talentové zkoušky pod vedením profesionálních malířů.
Vybírat můžete z dlouhodobých kurzů trvajících 18 týdnů, jednodenních kurzů zaměřených na specifická témata, či čistě individuálních lekcí, během kterých je výuka tvořena na míru přesně vašim požadavkům.

Naučte se malovat - Semestrální výtvarné kurzy

Semestrální kurzy

Rádi byste se kresbě či malbě věnovali dlouhodobě? Zapište se do našich semestrálních kurzů vedených akademickými malíři. Lekce jsou vyučovány v malých skupinkách tak, aby se lektoři mohli věnovat každému studentovi individuálně.

Naučte se malovat - Workshopy - Jednodenní výtvarné kurzy

Workshopy

S kreslením teprve začínáte a zatím nevíte, která technika by Vás bavila nejvíce? Vyzkoušejte naše jednodenní kurzy a zjistěte, co je pro Vás to pravé. Najdete u nás kurzy vhodné k relaxaci, i výukové kurzy zaměřené na specifická témata.

Individuální lekce - Naučte se malovat

Individuální lekce

Hledáte výuku, kde se bude lektor věnovat jen Vám? Nevyhovují Vám časy či pravidelná výuka? Individuální lekce jsou ideální volbou! Vyučujeme jak děti, tak i dospělé. Náplň lekcí je tvořena podle Vašeho přání, malujeme, kreslíme i připravujeme na přijímačky.

Naučte se malovat - Zkušební lekce

Zkušební lekce

Nevíte, zda je pro Vás kreslení to pravé? Pojďte si ho s námi nezávazně vyzkoušet. Výběr vhodného lektora, techniky i tématu je důležitou součástí rozhodovacího procesu a my Vám rádi budeme stát po boku a pomůžeme objevit všechna zakoutí barevného světa.

Naučte se malovat - Letní kurzy

Letní kurzy

Trávit léto v České republice může být zábava! Vyberte si techniku a pojďte s námi malovat. Letní kurzy mají 8 lekcí, můžete se ale přihlásit jen na některé termíny. Vhodné pro dospělé, seniory a mládež od 12 let.

Naučte se malovat - Příměstský tábor

Příměstský tábor

Přemýšlíte, jak zabavit děti přes léto? Náš příměstský tábor je ta pravá volba pro všechny, kteří rádi kreslí, malují a tvoří! Program připravujeme pečlivě tak, aby se děti bavily a zároveň si odnesly cenné zkušenosti, které využijí při dalším malování. Tak vzhůru do světa kreslení!

Naučte se malovat - Malování v Krkonoších

Malování v Krkonoších

Pojďte se s námi vydat do krásné krkonošské přírody a nechte se vést našim empatickým lektorem. Čtyři dny aktivního odpočinku v přírodě vás nabijí novou energií. Přes den se věnujeme kresbě a malbě, večery věnujeme povídání u grilu a vína. Klidné malování pro začátečníky i pokročilé malíře.

Naučte se malovat - Kurz kresby a malby pro mládež

Talentovky nanečisto

Pojďte si s námi vyzkoušet, co vše vás může potkat u talentových zkoušek na střední a vysoké umělecké školy. U pravých talentovek vás pak už nezaskočí ani časový limit ani zadání. Vyzkoušíte si, jak se vám pracuje s výtvarnými pomůckami, které si plánujete vzít k talentovkám, načerpáte rady a tipy jak od našich lektorů.

Již malujete, ale rádi byste svou tvorbu zkonzultovali s odborníkem? Plánujete se hlásit na uměleckou školu a potřebovali byste poradit s přípravou portfólia?
Neváhejte se nám ozvat, rádi Vám domluvíme konzultaci s našimi lektory.

Jak se Vám líbí v našem ateliéru?

Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a vážíme si všech Vašich nápadů či typů pro zlepšení našich kurzů a výuky. Díky Vaší zpětné vazbě tak máme možnost naše služby udržovat na vysoké úrovni. Vyplňte náš formulář a dejte nám vědět, co je pro Vás důležité.