PŘIJÍMÁME PŘIHLÁŠKY DO PODZIMNÍHO SEMESTRU: září 2023 – leden 2024

Vítejte v ateliéru Naučte se malovat!

Jsme tu pro všechny, které kdy přitahoval magický svět barev, a nyní našli čas a chuť do něj vstoupit a věnovat se mu naplno. Naším posláním je přinášet radost z kreslení a malování jak dětem, tak i dospělým. Věříme, že umělecká činnost nemá žádné věkové hranice a malovat, kreslit, tvořit a hrát si může opravdu každý v každém věku. Všechny lekce připravujeme vždy na míru dle Vašich přání a cílů a spolu s Vámi se těšíme z dosažených výsledků. Naučte se malovat s námi.

Jak to funguje?

Jak se přihlásit?

Jak to funguje?

Jak se přihlásit?

Pojďte se s námi pustit do malování!

Přijímáme přihlášky do podzimního semestru od 11. září 2023

Rezervujte si místo v kurzu na celý školní rok a ušetřete tak až 1 360 Kč!
Při rezervaci podzimního a jarního semestru naráz získáte 10% slevu a nebudete se muset obávat o své místo v navazujícím kurzu.
Platba může být rozdělena až na 4 splátky.

Přijímáme i platby poukázkami Sodexo Flexi Pass, Bonus Pass, Fokus Pass a Dárkový Pass a platby kartou Sodexo Flexi Pass CARD.

Praktické informace

KURZY PRO DOSPĚLÉ A KURZY PRO DĚTI

Naše pravidelné kurzy pro dospělé a seniory mají 18 lekcí po 120 minutách. Kurzy pro děti mají 18 lekcí po 90 minutách. Kurzy pro předškoláky mají 8 lekcí po 60 minutách.

PRÁZDNINOVÉ KURZY PRO DOSPĚLÉ

O prázdninách nabízíme letní výtvarné kurzy pro dospělé, které mají 8 lekcí vždy po 150 minutách.

Je možné si zakoupit i menší počet lekcí; jedinou podmínkou je vychodit je v rámci daného semestru.

Můžete se k nám bez obav přidat i v průběhu roku. Malé skupiny, v kterých výuka probíhá, nám dovolují se soustředit na každého studenta zvlášť a přizpůsobit výuku jeho potřebám. Pracujete sudý-lichý týden, či vám jiné povinnosti nedovolí navštěvovat kurz pravidelně? Dejte nám to vědět, určitě najdeme cestu, jak vám co nejlépe vyjít vstříc.

Zpět