Individuální lekce

Rádi byste navštěvovali výtvarné kurzy, ale nehodí se Vám časy, které ateliéry nabízejí, nebo je pro Vás náročné pravidelné dojíždění? Naposledy jste malovali na základní škole a bojíte se začít malovat ve skupině cizích lidí? Preferujete individuální přístup a odborné vedení při přípravě na talentové zkoušky na vysokou uměleckou školu? Domluvte si individuální lekce v našem ateliéru. Zajistíme Vám profesionální výuku s jedním z našich umělců.

Děti

  • Výtvarné pomůcky nejsou zahrnuty v ceně.
  • Pomůcky Vám rádi nakoupíme a dovezeme přímo na lekci.

Dospělí, senioři a mládež

  • Výtvarné pomůcky nejsou zahrnuty v ceně.
  • Pomůcky Vám rádi nakoupíme a dovezeme přímo na lekci.

TERMÍN INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

dle Vašich a našich časových možností​

Pojďte se s námi pustit do malování!

Přijímáme i platby poukázkami Sodexo Flexi Pass, Bonus Pass, Fokus Pass a Dárkový Pass a platby kartou Sodexo Flexi Pass CARD.

"Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za perfektní výuku, jejíž výsledek předčil má očekávání. Jsem přesvědčena, že to bylo především díky odbornému a empatickému vedení panem Aldinem Popajou."
Barbara J.
"Dobrý den,dcera dělala zkoušky z výtvarky minulý týden společně s Cermatem a dostala se na Pražačku. Měla dobře ohodnocené portfólio a slušně udělala i tu praktickou zkoušku. Dostala celkově 240 bodů ze 300. Paní lektorka ji za ten krátký čas hodně naučila, bez ní by měla problém dát to portfólio vůbec dohromady. Před tím sice na nějakou přípravu chodila, ale nevedlo by to k takovému výsledku. Děkujeme za zprostředkování a budeme se těšit na další setkávání v novém školním roce." Srdečně zdraví
Gabriela P.

Pro koho jsou individuální lekce určeny?

Naše individuální lekce jsou určeny jak pro děti, tak pro dospělé či seniory. Nikdy není pozdě začít s malováním a my Vám rádi budeme průvodci cestou barev. Chcete si vyzkoušet nějakou výtvarnou techniku, ale nechcete si zatím pomůcky kupovat? Za menší poplatek Vám pomůcky na jednu lekci rádi zapůjčíme. Doporučujeme mít však pomůcky vlastní. Žádné doma nemáte? Nevíte, co na lekci budete potřebovat, nebo se v pomůckách nevyznáte? Rádi Vám potřebné pomůcky nakoupíme a dovezeme přímo na lekci!

Děti a mládež

Dospělí a senioři

Děti a mládež

Dospělí a senioři

Něco navíc?

Individuální skupinová lekce

Připravujete se na talentovky a chcete chodit třeba s kamarádkou či kamarádem? Nebo chcete chodit na kurz ve dvou, či ve své skupince lidí? Domluvíme s vámi individuální termín! Jak se říká, ve dvou se to lépe táhne. Cena bude pro vás přijatelnější a stále budete mít lektora sami pro sebe. 

Individuální skupinová lekce pro dvě osoby na 120 min – 550 Kč / osoba
Individuální skupinová lekce pro tři osoby na 120 min – 450 Kč / osoba

Individuální skupinová lekce pro dvě osoby na 90 min – 500 Kč / osoba
Individuální skupinová lekce pro tři osoby na 90 min – 420 Kč / osoba

Skupinová lekce

Jsou pro Vás individuální lekce moc drahé? Nebo chcete chodit do kurzu, ale nevyhovuje Vám vypsaný termín? Určite nejste jediní. Dejte nám vědět Vaše časové možnosti. Skupinové lekce (minimálně 3 účastníci) fungují tak, že více jednotlivců se domluví na jeden termín a mohou tak utvořit novou skupinovou výuku. Lekce mohou být jak jednorázové, tak i pravidelné např. jednou za 14 dní či jednou za měsíc. 

Zpět