Malování v přírodě

Přemýšleli jste někdy, jaké by to bylo sbalit barvy a vydat se malovat do stínu stromů? Že jste nikdy nenašli odvahu? S námi už se nemusíte bát. Naši empatičtí lektoři Vás malbou v přírodě provedou krůček po krůčku – vysvětlí, které pomůcky je vhodné vzít si s sebou, jak si najít správný výhled, jak začít se skicováním i jak zachytit jedinečnost místa. Pojďte s námi objevit kouzlo rychlých skic v parku, perspektivních kreseb v ulicích, neznámých zákoutí cizích měst a krkonošských kopců, jsme tu, abychom vás posunuli ve vaší výtvarné tvorbě a budeme to dělat s citem a zodpovědně.

Naučte se malovat - Víkendové malování

Víkendové malování

Ať už se s námi vydáte do krkonošských kopců, zůstanete v ateliéru v Praze, či nás vezmete na své oblíbené místo, víme, že si Víkendové malování skvěle užijete.

Naučte se malovat - Malování v Krkonoších

Malování v Krkonoších

Pojďte s námi čtyři dny aktivě odpočívat. Přes den se budeme věnovat malování v přírodě, večery pak můžeme strávit povídáním u krbu či grilu.

Kreslení v pražských uličkách - Naučte se malovat

Kreslení v pražských uličkách

Pojďte s námi kreslit do malebných pražských uliček. Jak nakreslit ulici, panorama Prahy, budovu či kostel? Vše se dozvíte na naší venkovní lekci kreslení.

Kreslení v Riegrových sadech - Naučte se malovat

Kreslení v parku

Pojďte s námi ven a užijte si kreslení v parku. Stačí si vzít skicák, tužku, uhel, nebo třeba fixy a začít. Povíme si, jak nakreslit třeba stromy, květiny, keře, přírodu kolem nás.

Výtvarný výlet Chlum

Výtvarný výlet

Česká republika nabízí spoustu možností k objevování krásných zákoutí nejen v přírodě, ale i historických centrech měst a vesniček. Vydejte se s námi za malířským dobrodružstvím.

Malování v přírodě vás chytne svou jedinečnou atmosférou, proměnlivostí a magií. Dodá vám rozhled i odvahu, učiní vaše tahy rychlejšími a sebejistějšími, naučí vás dívat se a vnímat barvy, světla i stíny, všímat si detailů a zachytit celky. Dáme vám volnost ve výběru tématu, víme, že zatímco někomu mohou být bližší široké výhledy do krajiny, jiný dá přednost pečlivým detailům květin.