Malování v přírodě

Přemýšleli jste někdy, jaké by to bylo sbalit barvy a vydat se malovat do stínu stromů? Že jste nikdy nenašli odvahu? S námi už se nemusíte bát.
Naši empatičtí lektoři Vás malbou v přírodě (v plenéru) provedou krůček po krůčku – vysvětlí, které pomůcky je vhodné vzít s sebou, jak si najít správný výhled, jak začít se skicováním i jak zachytit atmosféru místa.

Kreslení v Riegrových sadech - Naučte se malovat

Kreslení v parku

Pojďte s námi ven a užijte si kreslení v parku. Stačí si vzít skicák, tužku, uhel, nebo třeba fixy a začít. Povíme si, jak nakreslit třeba stromy, květiny, keře, přírodu kolem nás.

Kreslení v pražských uličkách - Naučte se malovat

Kreslení v pražských uličkách

Pojďte s námi kreslit do malebných pražských uliček. Jak nakreslit ulici, panorama Prahy, budovu či kostel? Vše se dozvíte na naší venkovní lekci kreslení.

Výtvarný výlet

Česká republika nabízí spoustu možností k objevování krásných zákoutí nejen v přírodě, ale i historických centrech měst a vesniček. Vydejte se s námi za malířským dobrodružstvím.

Malování v krkonošské přírodě - Naučte se malovat

Malování v Krkonoších

Pojďte s námi čtyři dny aktivě odpočívat. Přes den se budeme věnovat malování v přírodě, večery pak můžeme strávit povídáním u krbu či grilu.

Zpět