Zkušební lekce

Rádi byste se naučili kreslit a malovat, ale nevíte, jestli vás to bude bavit? Nechcete zbytečně utratit peníze za celý kurz dříve, než lekci vyzkoušíte? Zkušební lekce jsou právě pro Vás! Přijďte si k nám vyzkoušet lekci a poté se rozhodněte, zda budete v kurzu pokračovat.
Lekce jsou vedené zkušenými akademickými malíři. Seznámíte se se základními věcmi jako je měření, perspektiva, stínování a vyzkoušíte si nakreslit své první zátiší uhlem. Prostor bude i na vaše otázky a každý z lektorů vám doporučí další vhodný způsob výuky.

Nebojte se začít! Pozdě není v žádném věku.

Lekce probíhají v semestrálních kurzech ve stanovené či individuálně domluvené termíny. Zkušební lekce doporučujeme absolvovat ideálně vždy na začátku semestrálního kurzu, tedy v září a únoru.

Jak to funguje?

Proč s námi?

Jak to funguje?

Proč s námi?

ROZVRH ZKUŠEBNÍ LEKCE PRO DOSPĚLÉ, SENIORY A MLÁDEŽ

Termín dle předchozí domluvy v těchto dnech a časech

ROZVRH ZKUŠEBNÍ LEKCE PRO DĚTI (6–12 LET)

Přijďte si vyzkoušet naše kurzy!

Semestrální kurzy

Kurzy kresby a malby - Naučte se malovat

Kurz kresby a malby

Semestrální kurz pro dospělé a seniory. Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé studenty. Od kresby uhlem až po malbu olejem.

DOSPĚLÍ a SENIOŘI
Naučte se malovat - Portrét a figurální kresba

Kurz portrétu a figury

Jak nakreslit portrét a figuru je ta nejtěžší disciplína! Kreslíme podle živých modelek a modelů. Semestrální kurz je vhodný od 15 let.

DOSPĚLÍ, SENIOŘI a MLÁDEŽ od 15 let
Naučte se malovat - Skicování

Skicování

Dvouhodinový relax v podobě rychlého skicování. Kresba předmětů a lidí kolem nás. Skicovat se dá opravdu všechno. Semestrální kurz pro všechny.

DOSPĚLÍ, SENIOŘI a MLÁDEŽ
Naučte se malovat - Příprava na talentovky

Příprava na talentovky

Příprav se na talentovky na SŠ a VŠ s profesionálním vedením a pracuj na svém portfoliu včas. Semestrální kurz vhodný pro všechny, kdo se chystá na uměleckou školu.

pro všechny na přípravu SŠ a VŠ
Kurz dějin umění

Dějiny umění

Cyklus 15 přednášek jdoucích chronologicky dějinami umění. Kurz je vhodný jako příprava na test všeobecného kulturního přehledu u talentových přijímaček na střední a vysoké umělecké školy a jako příprava na studium uměleckých oborů.

pro všechny se zájmem o dějiny umění
Naučte se malovat - Kurz kresby a malby pro mládež

Kurz kresby a malby pro mládež

I když to neříkají často nahlas, i puberťáci rádi kreslí! Rozvíjejte jejich talent. Semestrální kurz kresby a malby pro mládež od 12 let.

MLÁDEŽ od 12 let