Lektoři

Se kterými lektory se můžete potkat v našem ateliéru? Lektoři ateliéru Naučte se malovat jsou akademičtí malíři či výtvarní pedagogové, kteří se vyznačují empatickým a aktivním přístupem k výuce i studentům. Vždy vám budou naslouchat, budou se zajímat o vaše cíle a přání v oblasti kreslení a malování, budou vám průvodci i souputníky světem barev. Své lekce a kurzy vždy připravují s důrazem na individuální přístup a jsou otevření i vašim návrhům a přáním.

Přemýšlíte, který z lektorů by Vám nejvíce vyhovoval? Napište nám na email info@nauctesemalovat.cz nebo zavolejte na telefonní číslo +420 777 255 101, rádi Vám poradíme.

Naučte se malovat - O nás - Tereza Mašinová

Tereza Mašínová

Tereza více než pět let navštěvovala výtvarné kurzy akademického malíře Aldina Popaji; mezi její další učitele patří Kristýna Šormová či Martin Mulač. V současné době se věnuje výuce kresby a malby pro dětí a dalších tématických workshopů pro dospělé. Nejvíce ji baví skicování a my věříme, že své nadšení pro kresbu přenese během kurzů i na vás.

Ukázky prací Terezy Mašínové

Naučte se malovat - Aldin Popaja

MgA. Aldin Popaja

Aldin je původem z Bosny a Hercegoviny. Studovat malbu začal na akademii v Sarajevu, studia dokončil na Vysoké škole Uměleckoprůmyslové v Praze v ateliéru malby profesora Pavla Nešlehy. Poté zde působil i jako pedagog. Učil i na vysokých uměleckých školách ve Španělsku, Francii, Skotsku, či ve Slovinsku. Ve své vlastní tvorbě se v současné době věnuje především tématu symbolů z bosenských nekropolí, tzv. stéčků. V našem ateliéru vyučuje především kresbu a malbu pro dospělé a seniory.

Ukázky prací Aldina Popaji

Naučite se malovat - Filip Švehla

MgA. Filip Švehla

Filip vystudoval Akademii výtvarných umění v ateliéru malířství pod vedením doc. Michaela Rittsteina a prof. Jiřího Sopka a malířské zkušenosti nabral i během studia v Nizozemí. Ve své vlastní tvorbě se v současné době věnuje především abstraktní malbě, při níž je pro něj důležitá práce s barvou a celý tvůrčí proces. V našem ateliéru se věnuje výuce kresby a malby pro děti i pro dospělé a seniory.

Ukázky prací Filipa Švehly

Martin Mulač - Grafický kurz

MgA. Martin Mulač

Martin je malíř a grafik. Je absolventem Akademie výtvarných umění v Praze, v ateliéru Grafiky pod vedením prof. Jiřího Lindovského. Martin záměrně zpracovává témata za hranicí běžného vkusu, které pojednává s punkerskou hravostí a ironií a zároveň s velkým respektem k výtvarným, literárním či hudebním legendám. Vyučuje kresbu, malbu a grafiku především v Ateliéru Sýpka, který založil společně s Bárou Bieylonovič.

Ukázky prací Martina Mulače

Naučte se malovat - Barbora Bieylonovič

Barbora Bieylonovič

Bára je velice empatická kreativní duše. Věnuje se malbě, grafice a ilustrátorství. Vystudovala obor propagační výtvarník a absolvovala kurzy pod vedením MgA. Martina Mulače. Bára vede výtvarné kurzy pro děti a mládež a zaměřuje se na výuku individuálních lekcí. Dále je lektorkou kresby, malby a grafiky v Ateliéru Sýpka. Bára a Martin o sobě říkají: "Žijeme plně uměním a rádi tuto radost sdílíme s ostatními."

Ukázky prací Barbory Bieylonovič

Zpět