Pozvánka k účasti na výstavě

Pozvánka k účasti na výstavě

Milé studentky a milí studenti,

připravujeme pro vás výstavu Vašich obrazů, které vznikly v našem ateliéru, a to ať už v semestrálních kurzech, které navštěvujete, nebo při našich workshopech či na plenérech.

Této společné výstavy se může zúčastnit každý bez ohledu na věk, pokročilost či použitou techniku. Jediná podmínka je, že výstava bude složená z obrazů našich studentů.

Každý student, který se chce této společné výstavy účastnit, nám zašle na email: info@nauctesemalovat.cz vyfocený obraz či kresbu, kterou chce vystavit (+ název díla, rozměry a techniku) – popisek k vystaveným obrazům obstaráme my. Maximální počet vystavených obrazů na osobu je 1–3 (podle toho, kolik studentů bude mít o vystavení zájem). Fotografií obrazů můžete zaslat i více a Váš lektor/lektorka z nich vybere ty nejvhodnější. Vybrané obrazy poté stačí donést do ateliéru od 13. do 20. 6. 2022. Své obrazy si poté budete moci odnést od 26.6.2022

 

Vernisáž se bude konat ve čtvrtek 23. 6. 2022 od 19:00 v prostorech našeho ateliéru (Přibyslavská 7).

Výstava potrvá od 23. 6. do 25. 6. 2022.

 

Účast doporučujeme všem! Máte jedinečnou možnost vystavit svůj obraz a pochlubit se tak svým blízkým. Setkáte se se všemi studenty a lektory, kteří navštěvují náš ateliér, a uvidíte, co vzniká v ostatních kurzech. Zkušenost z vystavení svého obrazu nabízí posunutí i ve Vaší kresbě a malbě. Motivace k tvorbě je důležitá a vystavení Vašeho díla je ta nejhezčí odměna.

Na vernisáž můžete pozvat své blízké a kamarády. Všichni jsou vítáni!
V předstihu Vám zašleme i oficiální pozvánku na vernisáž, kterou budete moci se svými známými sdílet.

Účast na výstavě je zdarma, uvítáme však pomoc formou malého občerstvení. Můžete donést nějaké jednohubky, něco na zakousnutí, džus či láhev vína. Dejte nám prosím vědět, kdo by co mohl donést.

Těšíme se na Vás a Vaše díla!

Pozvánka k účasti na výstavě 2022

Napsat komentář

Zpět