Skicování

Pojďte s námi strávit příjemné večery při skicování. Stačí si vzít skicák, tužku, uhel, nebo třeba fixy a začít. Při skicování se krásně odreagujete po celodenním stresu v práci a užijete si odpočinek při kreativní zábavě.
Kreslení je koncipováno tak, abyste se naučili základy kresby a skicování a zároveň strávili příjemný čas plný zábavy při zachycování atmosféry do Vašeho skicáku. Dozvíte se nejen jaké pomůcky používat na kresbu, ale také co, kdy a kde kreslit. V průběhu budou postupně vysvětleny základní pojmy jako je stínování, perspektiva, negativní prostor. Ať jste úplní začátečníci, nebo již kreslit umíte, připojte se k nám!

Pravidelné lekce skicování jsou vhodné pro mládež, dospělé i seniory. Přijďte si zaskicovat a naučit se něco nového.

Kolik to stojí?

Rezervujte si místo na celý rok

Jak to funguje?

Co potřebuji s sebou?
Cokoli, s čím rádi malujete!
– tužkypřírodní uhelplastická gumafixative, obyčejné nebo akvarelové pastelky, suchý pastel, skicák A5 nebo A4

Kolik to stojí?

Rezervujte si místo na celý rok

Jak to funguje?

Co potřebuji s sebou?
Cokoli, s čím rádi malujete!
– tužkypřírodní uhelplastická gumafixative, obyčejné nebo akvarelové pastelky, suchý pastel, skicák A5 nebo A4

ROZVRH od září 2024
Skicování

Přijímáme přihlášky na celý rok!

Pojďte se s námi pustit do skicování!

Něco navíc?

Naučte se malovat - Zkušební lekce

Zkušební lekce

Nevíte, zda je pro Vás kreslení to pravé? Pojďte si ho s námi nezávazně vyzkoušet. Zkušební lekce probíhají přímo v semestrálních kurzech.

Naučte se malovat - Portrét a figurální kresba

Kurz portrétu a figury

Jak nakreslit portrét a figuru je ta nejtěžší disciplína! Kreslíme podle živých modelek a modelů. Semestrální kurz je vhodný od 15 let.

Kurzy kresby a malby - Naučte se malovat

Kurz kresby a malby

Semestrální kurz pro dospělé a seniory. Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé studenty. Od kresby uhlem až po malbu olejem.

Naučte se malovat - Malování v přírodě

Malování v přírodě

Slunce, klid, vůně barev, vítr ševelící po listí... Pojďte s námi objevit krásu malování v plenéru. Lákají Vás pražské uličky, parky, nebo se s námi vydáte do Krkonošských kopců či na výtvarný výlet? Vezměte své barvy ven. Jednodenní i vícedenní malování nejen krajiny.

Naučte se malovat - Letní kurzy

Letní kurzy

Trávit léto v České republice může být zábava! Vyberte si techniku a pojďte s námi malovat. Letní kurzy mají 8 lekcí, můžete se ale přihlásit jen na některé termíny. Vhodné pro dospělé, seniory a mládež od 12 let.