Kreslení v Grébovce se sklenkou vína

Kreslení v Grébovce se sklenkou vína

Pojďte se s námi vydat do parku a užít si dvě hodiny odpočinku. Na kurzu Kreslení v Grébovce nás čekají krásné výhledy, zapadající slunce, sklenka vína a šikovné triky a tipy, nejen jak na kreslení přírody.

Kreslení v Grébovce se skelnkou vína 1
Kreslení v Grébovce se skelnkou vína 3
Kreslení v Grébovce se skelnkou vína 2

Havlíčkovy sady (Grébovka) jsou přímo stvořené k malování. Jezírko, fontána s vodní kaskádou, Gröbeho vila i okouzlující umělá jeskyně nabízí spousty variant kompozic, od celků až po detaily. Atmosféru pravé vinice si pak vychutnáme ve Sklepě Grébovka, kde si lekci kreslení zpříjemníme sklenkou dobrého vína.

Jak to v kurzu funguje?

Na začátku se seznámíme, povíme si, kdo má s kreslením jaké zkušenosti a co od kurzu očekává. Naši výuku vždy uzpůsobujeme tomu, abyste se cítili maximálně komfortně – pokud k nám jdete relaxovat s pastelkami v ruce, naladíme se na vaši notu; pokud k nám jdete hledat rady ohledně kresby, uděláme vše proto, abychom vám kýžené znalosti předali.

Domluvíme se na tématu, které budete chtít kreslit. Na výběr je nepřeberné množství témat i zákoutí, můžeme se pustit do výhledu nad vinicí, zkusit detaily keřů i zaměřit se na perspektivu.

V ceně kurzu je sklenka vína ze Sklepu Grébovka dle vašeho výběru. Víno mělo k umění vždy blízko a my věříme, že vás při zapadajícím sluníčku naladí na tu správnou kreslící náladu. A pokud se s vínem nekamarádíte, můžete si dát třeba čaj či kávu z Pavilonu Grébovka.

Jak se přihlásit?

Napište nám na email info@nautesemalovat.cz nebo zavolejte na telefon +420 777 255 101, rádi vám zarezervujeme místo v kurzu, či odpovíme na otázky.

Těšíme se na viděnou!

Kreslení v Grébovce se skelnkou vína 5
Kreslení v Grébovce se skelnkou vína 8
Kreslení v Grébovce se skelnkou vína 7
Zpět