Týden otevřených dveří v ateliéru na Žižkově! – 11.–15. 9. 2023

Týden otevřených dveří v ateliéru na Žižkově! – 11.–15. 9. 2023

Srdečně vás zveme na týden otevřených dveří v týdnu 11.–15. 9. 2023 v našem ateliéru v Praze na Žižkově!

V rámci týdne otevřených dveří se budete moci seznámit s atmosférou výtvarného ateliéru a konceptem výuky.

 

Zakladatelky ateliéru Lenka a Monika si s vámi moc rády popovídají o tom, jaké kurzy jsou pro vás to pravé i jaké techniky by vám doporučily vyzkoušet.

V nabídce máme kurzy kresby a malby pro dospělé a seniory i pro děti, portrét a figuru, přípravku na přijímací zkoušky na umělecké školy, skicování i různé tvořivé workshopy, tak se neváhejte přihlásit!

Podzimní semestr začínáme v pondělí 11. 9. 2023. Naše kurzy probíhají v malých skupinkách 3–7 účastníků a rychle se plní. Rezervujte si proto své místo včas.

Do kurzů je možné se hlásit v průběhu celého září!

Jak se k nám dostanete?

Adresa: Přibyslavská 7, Praha 3 Žižkov

Ateliér najdete nedaleko tramvajové zastávky Viktoria Žižkov. Skvělá poloha mezi Riegrovými sady a Vítkovem nám v létě dává nepřeberné množství výhledů a témat kresby. Tak se neváhejte připojit!

Nauctesemalovat_zakladatelky_Lenka_Monika_2

Zkušební lekce

Nechcete zbytečně utratit peníze za celý kurz dříve, než lekci vyzkoušíte? Zkušební lekce kurzu kresby a malby jsou právě pro Vás! Přijďte si k nám vyzkoušet lekci a poté se rozhodněte, zda budete v kurzu pokračovat.

Výběr vhodného lektora, techniky i tématu je důležitou součástí rozhodovacího procesu a my Vám rádi budeme stát po boku a pomůžeme objevit všechna zákoutí barevného světa.

Napsat komentář

Zpět