Letní příměstské tábory

Letní příměstské tábory

Letošní prázdniny budeme všichni pravděpodobně trávit v České republice. Léto v Praze ale nemusí být vůbec tak marné, jak se na první pohled může zdát.

Kromě letních kurzů pro dospělé a čtyřdenního malování v Krkonoších jsme na program zařadili i letní výtvarné příměstské tábory pro děti.

Letní zábava s ateliérem

Naše příměstské tábory jsou určeny pro děti ve věku od 6 do 15 let.

Vzhledem k současným opatřením kvůli koronaviru budeme vyučovat v maximálním počtu 6 dětí. Dodržování hygienických pravidel je u nás samozřejmostí, k dispozici budou jak desinfekce, tak jednorázové ubrousky. Dispozice ateliéru navíc umožňuje rozestupy mezi kreslícími stanovišti.

Se všemi opatřeními na paměti ale nezapomínáme na to, že děti jsou děti a prázdniny jsou od toho, aby si odpočinuly od školních povinností a volné dny si náležitě užily. Program příměstkáčů proto připravujeme tak, aby děti rozvíjel a zároveň bavil.

Naučte se malovat - Letní příměstský tábor pro děti

Co, kdy a jak?

Naše příměstské tábory budou probíhat po celé prázdniny od 6. 7. 2020 – kromě týdnu od 17. do 21. 8., kdy se budeme plně věnovat čtyřdennímu malovacímu kurzu ve vesničce Svojek v podkrkonoší.

Příměstské tábory budou každý den začínat v 9:00 v ateliéru na Žižkově, harmonogram dne bude následující:

09:00 – 10:20 – dopolední výtvarný program I.
10:20 – 10:35 – svačina a odpočinek
10:35 – 12:00 – dopolední výtvarný program II.
12:00 – 13:00 – pauza na oběd
13:00 – 14:20 – odpolední výtvarný program I.
14:20 – 14:35 – svačina a odpočinek
14:35 – 16:00 – odpolední výtvarný program II.

V 16:00 se pak všichni pomalu rozloučíme a budeme se těšit na další den!

* Pokud pro vás třeba kvůli pracovní době nebylo možné dítko vyzvedávat přesně v 16:00, nevadí, domluvte se s námi předem a určitě vymyslíme nějakou pozdější vyzvedávací variantu.

Na co se zaměříme?

Z výtvarných technik se zaměříme jak na kreslení – pastely, uhlem i pastelkami, tak i na malování – temperami, vodovkami i akrylovými barvami.

Ukážeme si, jak měřit proporce, jak stínovat, míchat barvy, jaký je rozdíl v malování alla prima a postupné práci ve vrstvách.

Čeká nás kreslení jak vevnitř v ateliéru, tak venku v blízkých parcích – v Riegrových sadech a na Vítkově.

Naučte se malovat - Letní příměstský tábor pro děti

Jak to bude s obědy?

Obědvat budeme v ateliéru, abychom minimalizovali potkávání se s lidmi v restauracích.

Je možné si donést vlastní oběd a ohřát si ho v ateliérové mikrovlnce, nebo si předem objednat oběd z nedaleké restaurace – nabídku na celý týden vám ukážeme první den ráno při zápisu.

Napište nám

Máte na nás nějakou otázku? Napište nám na info@nauctesemalovat.cz nebo zavolejte na +420 777 255 101,
rádi vám poradíme!

Přihlášky nám můžete posílat na email info@nauctesemalovat.cz. Více informací o příměstských táborech najdete v odkazu níže. Těšíme se na viděnou!

Naučte se malovat - Příměstský tábor

Příměstské tábory pro děti

Náš výtvarný příměstský tábor je ta pravá volba pro všechny, kteří rádi kreslí, malují a tvoří! Program připravujeme pečlivě tak, aby se děti bavily a zároveň si odnesly cenné zkušenosti, které využijí při dalším malování.

Zpět