Vzdělávání zaměstnanců

Rádi byste u svých zaměstnanců rozvinuli kreativitu, naučili je nové znalosti, či je třeba jen odměnili za dobré výsledky? Vzdělávání zaměstnanců a jejich kreativní rozvoj hrají významnou roli pro vývoj, perspektivitu i prosperitu každé firmy. Naši profesionální lektoři jsou připraveni podat vám pomocnou ruku na vaší cestě k vysněnému cíli. 

Jak to funguje?

Vyberte si z našich kreativních kurzů

Pojďte se s námi pustit do malování!

Praktické informace

Naučte se malovat - Vzdělávání zaměstnanců - Základy perspektivy

Základy perspektivy

Perspektiva je součástí našeho každodenního života, aniž bychom si to vůbec uvědomovali. Ovládněte základy a posuňte své kresebné návrhy na nový level. Zaměříme se na horizont, úběžníky, linie v prostoru i perspektivní zkratky.

Doporučená doba workshopu: 2 hodiny

Naučte se malovat - Vzdělávání zaměstnanců - Skicování

Skicování

Jsou součástí vaší práce rychlé skici, které vám pomáhají zachytit myšlenky, scény nebo dispozice? Prohlubte své dovednosti a naučte se s námi zachytit vše podstatné v pár tazích.

Doporučená délka workshopu: 2 hodiny

Naučte se malovat - Vzdělávání zaměstnanců - Základy kresby

Základy kresby

Lineární kresba, stínování a lehké základy perspektivy, to vše a ještě víc vás čeká v kurzu základů kresby. Tyto znalosti se budou hodit nejen architektům, designerům či grafikům.

Doporučená doba workshopu: 2 hodiny

Naučte se malovat - Jak míchat barvy

Jak míchat barvy

Ze školy si možná pamatujete, že kombinace žluté a červené tvoří oranžovou, ale jak je to s komplementárními barvami? Jak vybrat barvy, aby k sobě ladily, a jak ve vztahu k barvám funguje náš mozek? Pojďte s námi objevit barevný svět.

Doporučená doba workshopu: 2 až 5 hodin (dle zvoleného programu)